23 Nisan’da çevrimiçi satranç turnuvası

23 Nisanda çevrimiçi satranç turnuvası

 

ANTALYA Büyükşehir Belediyesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında satranç turnuvası düzenliyor. 7-12 yaş grubu öğrencilerin mücadele edeceği satranç turnuvası, 24-29 Nisan tarihleri arasında çevrimiçi düzenlenecek.

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Antalya Gençlik Spor İl Müdürlüğü ve Türkiye Satranç Federasyonu Antalya İl Temsilciliği işbirliğiyle gerçekleştirilecek 12. Geleneksel Antalya 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası, 24-29 Nisan tarihleri arasında 12 kategoride online yapılacak. 7-12 yaş grubu öğrencilerin mücadele edeceği turnuvaya kayıt ve başvuru işlemleri www.antalya.tsf.org.tr adresinden yapılacak.

KATEGORİLER

Turnuvada sporcular; 7 Yaş Genel ve Kız Kategorisi (2014 doğumlular), 8 Yaş Genel ve Kız Kategorisi (2013 doğumlular), 9 Yaş Genel ve Kız Kategorisi (2012 doğumlular), 10 Yaş Genel ve Kız Kategorisi (2011 doğumlular), 11 Yaş Genel ve Kız Kategorisi (2010 doğumlular), 12 Yaş Genel ve Kız Kategorisi (2009 doğumlular) olmak üzere 12 kategoride yarışacak.

ÖDÜLLER

Her kategoride dereceye giren sporculara kupa, madalya, bisiklet, tablet ve akıllı kol saati gibi çeşitli hediyeler verilecek. Turnuvaya kayıt için öncelikle Türkiye Satranç Federasyonu (TSF) lisansına sahip olunması gerekiyor. TSF lisansı için www.antalya.tsf.org.tr adresine başvurulması gerekiyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Büyükşehir mobilyasını kendi üreterek tasarruf sağlıyor

Büyükşehir mobilyasını kendi üreterek tasarruf sağlıyor

Kızıl Fırtınadan zafer pozu

Kızıl Fırtına’dan ‘zafer’ pozu