Başaran: İyi Parti, Türk halkının tek umududur

Başaran: İyi Parti, Türk halkının tek umududur İyi Parti Antalya İl Teşkilatı, Siyaset Akademisi Başkanlığı’nın düzenlediği parti içi eğitime katıldı. Programa Siyaset Akademisi Başkanı Prof. Dr. Mehmet Akalın ve Antalya İl Başkanı Mehmet Başaran da katıldı.

İyi Parti Siyaset Akademisi Başkanlığı’nın düzenlediği parti içi eğitimi gerçekleştirildi. Pandemi şartlarından dolayı çalışmalarına ara vermeyen İyi Parti, parti içi eğitimlerini online olarak gerçekleştiriyor. Online eğitime katılan Siyaset Akademisi Başkanı Prof. Dr. Mehmet Akalın, siyaseti kavga üzerine değil, yapıcı bir siyaset yolu izleyeceklerini, bilimsel siyaset yapacaklarını belirterek, “Biz bunu sanayide de, tarımda da bilimsel metotları oturtarak yapmaya çalışıyoruz ve bundan sonra da yapacağız” dedi. Akalan, “İYİ Parti bilim siyaseti yapıyor ve yapacak. Bilimi esas alan siyaset yapacağız. Ülkemizde bir diğer problem liyakatli insanların görevde olmaması. Liyakatli insanları görevlere getirmediğimiz zaman geldiğimiz durumu görüyoruz. Anayasamız göreve liyakatli insanları getiriniz diyor. Biz bunları uygulayacağız. Bizden olması önemli değil. Bu ülkenin kalkınmasını istiyorsanız, bunu böyle yapmalısınız. Siyasetin temeline bilimsel çalışmaları koyacağız” diye konuştu.
İyi Parti İl Başkanı Mehmet Başaran, Siyaset Akademisi Başkanlığı’nın gerçekleştirdiği online eğitimlerin İyi Parti’ye önemli katkılar sağlayacağını ifade ederken, “Herkesin bildiği gibi İyi Parti Türkiye’nin yükselen değeridir. İyi Parti, Türk halkının tek umududur. Pandemine şartlarına rağmen Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener önderliğinde çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Çünkü, Millet Bizi çağırıyor” dedi. Eğitimi, İyi Parti Genel Sekreter Danışmanı- Siyaset Akademisi Bşk. Yrd. Ece Özen Akan verirken, online eğitime ilçe başkanları, il divan kurulu üyelerinin yanı sıra 300’e yakın İyi Partili katıldı.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Avrupa sınavına baklava dopingi

Avrupa sınavına baklava dopingi

İhracatta 2 milyar doları az farkla kaçırdık

İhracatta 2 milyar doları az farkla kaçırdık