Başaran’dan Akşener ziyareti

İyi Parti Antalya İl Başkanı Mehmet Başaran, il divanı ile birlikte İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i ziyaret ederek, Antalya’da yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi aktardı

İyi Parti İl Başkanı , il divanı ile birlikte İyi Parti Genel Başkanı ’i ziyaret ederek, çalışmalar hakkında detaylı bilgi verdi. Daha önce başka siyasi partilerde görev alan isimlerin ‘ye katılması ile dikkatleri üzerine çeken Başkan Başaran, “Genel Başkanımız Sayın ’e ’daki partililerimizin ve halkının selamlarını getirdik. Kendisine partimizin çalışmaları hakkında bilgi verdik. Genel Başkanımız Sayın ’in ’ya çok selamları var. İnşallah partililerimiz ile omuz omuza vererek ‘da birinci parti olacağız” diye konuştu. Başkan Başaran, İyi Parti Genel Başkanı ’e Döşemealtı Halısı hediye etti. 

GENEL BAŞKAN YARDIMCILARINA ZİYARET
İyi Parti İl Başkanı , Akşener’i ziyaretlerinin ardından Teşkilat Başkanı Koray Aydın, Genel Sekreter Uğur Poyraz, Mali İşler Başkanı Ümit Dikbayır, Türk Dünyası ve Yurtdışı Türkler Başkanı Yavuz Ağıralioğlu, Eğitim Politikaları Başkanı Şenol Sunat, Gençlik Politikaları Başkanı Berna Sukas, Kadın Politikaları Başkanı Sibel Yankıömeroğlu,Toplumsal Politikalar Başkanı Ünzile Yüksel ve Kalkınma Politikaları Başkanı Ümit Özlale’yi Milletvekili Feridun Bahşi ve Divan Kurulu ile birlikte makamlarında ziyarette bulundu.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

GÖREVDEN ALINDI

Bir gider, bin geliriz