Büyükşehir’den mobil bayram konserleri

Büyükşehirden mobil bayram konserleri

 

ANTALYA Büyükşehir Belediyesi, tam kapanma nedeniyle bayramı evlerinde geçiren vatandaşlara moral vermek amacıyla Kepez ve Konyaaltı ilçelerinde mobil konserler düzenledi. Antalyalılar, bayram coşkusuna evlerinden ortak oldu.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı, tam kapanma döneminde vatandaşlara moral vermek, Ramazan Bayramı coşkusunu evlere taşımak için mobil etkinlikler gerçekleştiriyor. Antalya Büyükşehir Belediyesi Bando ve Orkestrası (ABBO) ve yerel sanatçılar, bayramın ilk gününde Konyaaltı ve Kepez ilçelerinde mobil etkinlik araçları ile cadde ve sokaklarda şarkılar ve marşlar seslendirerek, Antalyalılara bayram coşkusu yaşattı.

CADDELERDE BAYRAM KEYFİ

Rengarenk süslenen araçların eşlik ettiği mobil etkinliklerde yerel tiyatro sanatçıları ve animasyon ekiplerinden oluşturulan gruplar da yer aldı. Vatandaşlar, evlerinin pencere, balkon ve bahçelerinden etkinliklere alkışlarla katılarak, bayramkeyfi yaşadı. Büyükşehir Belediyesi, ‘Bayram Neşesi Özel Programı’ adı altında online etkinlikler de düzenliyor. Bu kapsamda bayramın ilk günü İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı TSM İcra Heyeti online bir konser verdi.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
19 Mayısa özel mobil etkinlik: Bandırma Vapuru yollarda

19 Mayıs’a özel mobil etkinlik: Bandırma Vapuru yollarda

FAKE’ HESAP  DEYİP GEÇMEYİN

FAKE’ HESAP DEYİP GEÇMEYİN