Demir’den Kılıçdaroğlu’na ziyaret

CHP Serik İlçe Başkanı İbrahim Demir, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu makamında ziyaret etti.

CHP Serik İlçe Başkanı İbrahim Demir Ankara’da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştü. Türkiye Büyük Millet Meclisin de Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Mehmet Günal ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu İlçe Danışmanı Ömer Gürler iştirak ettiler. 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşmesi hakkında bilgiler veren CHP Serik İlçe Başkanı İbrahim Demir şunları söyledi:

“Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ile makamında görüştük. Genel Başkanımıza geçtiğimiz günlerde Serik’teki muhtarlarımızla yaptığımız toplantı hakkında bilgi verdik. Yaptığımız toplantıya 55 Mahalle Muhtarının katıldığını söyledik. Muhtarlarımız mahalleleri için istedikleri hizmetleri dosya halinde Genel Başkanımıza takdim ettik. Her zaman muhtarlarımızla istişare içerisinde olduğumuzu muhtarlarımızın sorunlarının da takipçisi olacağımızı Genel Başkanımıza ilettik. Bizleri Ankara’da en iyi şekilde ağırlayan Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na ve Genel Başkanımızın Özel Kalemi Sayın Şükran Kütükçü’ye teşekkür ederim” dedi. 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

CHP’li başkanlar buluştu

Türel’in satın alma müdürü geri geldi!