Kepez Mobil Timi işbaşında

Kepez Belediyesi, koronavirüs (covid-19) tedbirleri kapsamında başlattığı dezenfekte çalışmalarını büyük bir titizlikle yürüttü, Mart ayından itibaren ilçede kamu kurum ve kuruluşları başta olmak üzere 50 bin 252 dezenfekte işlemi gerçekleştirdi.

Kepez Mobil  Timi işbaşında

Kepez Belediyesi, koronavirüs tedbirleri kapsamında başlattığı dezenfekte işlemlerini hummalı bir şekilde sürdürüyor. İlçenin dört bir yanında pandemiye karşı 12 Mart’ta başlayan dezenfekte çalışmaları başta kurum ve kuruluşlar olmak üzere, kuaför, berber, güzellik salonları, taksi durakları, ticari taksiler, kıraathaneler, sürücü kursları, camiler gibi vatandaşların yoğun olarak bulunduğu alanlarda etkin bir şekilde devam ediyor. Kepez Mobil Dezenfekte Timi, her gün yüzlerce kişiye dezenfekte hizmeti sunuyor.

8 AYDA 50 BİNİN ÜZERİNDE DEZENFEKTE

Mobil dezenfekte ekipleri, 8 aylık süreçte 9 bin 49 kez kamu kurumlarını, 19 bin 861 kez iş yerlerini, 18 bin 768 araç ve diğer alanlar olmak üzere toplamda 50 bin 252 dezenfekte işlemi gerçekleştirdi. Kepez Belediyesi’nin Sağlık İşleri Müdürlüğü İş Sağlığı ve Güvenliği Birimi bünyesinde kurulan 16 kişilik Mobil Dezenfekte Timi, pandeminin başladığı ilk gün itibaren ilçede etkin bir mücadele sergileyerek, dezenfekte edilmeyen tek bir nokta dahi bırakmadı. 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Mustafa Aksakallı kimdir?

Ece Güzel kimdir?