Murat Övüç Kimdir?

Murat Övüç Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Kısa Biyografi

Murat Övüç kimdir? Aslen nereli ve kaç yaşındadır?  Murat Övüç kimdirestetiksiz hali, boyu, sevgilisi, instagram hesabı ve biyografisi kim kimdir bölümümüzde. Murat Övüç kimdir? Hayatı ve hakkında yer alan tüm haberlerin detayları biyografimizde.

Murat Övüç 1968 yılında Van’da doğdu. Bahçeşehir Üniversitesi İşletme bölümünde okudu. Üç ablası ve bir abisi olan Murat Övüç, 5 kardeşin en küçüğü. İstanbul’da bazı mekanlarda astroloji ile ilgili yorumlar yapmakta olan Murat Övüç’ün müşterileri arasında ünlülerde bulunmaktadır. 7 yıllık evliliğinden 19 yaşında bir oğlu olan Murat Övüç, Beyoğlu’nda otel ve restoran işletiyor.

En popüler sayılan isimlerden olan Murat Övüç’ün asıl mesleği medyum’luktur.

Özellikle instagram sayfasındaki takipçi sayısı ile bir çok sanatçı ve ünlüyü gerisinde bırakmayı başaran Murat Övüç ilginç kişiliğinin yanı sıra yardımseverliği ile de tanınmaktadır.

Murat Övüç,“Benim Adım Osman” isimli komedi filminde oynayan oğlunun doğum gününü sosyal medya hesabı üzerinden kutlamış ve “Benim canım oğlum. Aslanım, nefesim, gururum. Benim dünyam… Ağır başlı, asil oğlum iyi ki doğdun” ifadelerini kullanmıştı.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Halkevleri’nin iktidardan beklentisi:    Güvenceli çalışmak ve  İNSANCA YAŞAMAK

Halkevleri’nin iktidardan beklentisi: Güvenceli çalışmak ve İNSANCA YAŞAMAK

Başkan Böcek'te  olumlu gelişme

Başkan Böcek’te olumlu gelişme