Soylu TBMM Başkanı Mustafa Şentop’un makamında

TBMM Başkanı Mustafa Şentop, makamında İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu kabul etti. Soylu yarım saat süren görüşmenin ardından soruları yanıtsız bırakarak Meclis’ten ayrıldı.

İçişleri Bakanı bugün öğle saatlerinde ‘ye geldi. Doğrudan Bakanı ‘un makamına geçen Soylu, yarım saat süren görüşmenin ardından, gazetecilerin sorularına yanıt vermeden Meclis’ten ayrıldı. 

“PEKER’DEN 10 BİN DOLAR ALAN SİYASETÇİ KİM?” TARTIŞMASI 

İçişleri Bakanı , katıldığı bir televizyon programında “’den maaş alan çi var” açıklamasında bulunmuştu. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ” Başkanı , bu kara gölgeyi kaldırmak zorundadır. Şentop bu konusuna sessiz kalamaz. Sessiz kalıyorsa ‘Acaba o da mı alıyor’ diye sorulur” demişti.

Başkanı da “Kılıçdaroğlu beni hedef alan iftirada bulundu. Bunu açıklayacak kişi ben değilim muhatabıdır” yanıtı vermişti. Şentop, ayrıca İçişleri Bakanı ‘ya alan çiyi açıklaması için mektup yazmıştı.

Mektupta, “Hukuki sürecin başlatılabilmesi için tüm bilgi ve belgelerin hem adli makamlara hem de Meclis Başkanlığı’na gönderilmesi” istenmişti.

BELGELERİ VERDİ Mİ?

Görüşmede Soylu’nun Şentop’un mektubuna yanıtı ‘elden’ verip vermediği, alan çinin ismini Meclis Başkanı Şentop ile paylaşıp paylaşmadığı konusunda açıklama yapılmadı.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Ormanlık alanda 147 kök kenevir

Ormanlık alanda 147 kök kenevir

Motosiklet hırsızları yakalandı

Motosiklet hırsızları yakalandı