Tütüncü: Özkoç özür dilesin

CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç’un, basın toplantısında ‘Keskin Belediyesi’ yerine ‘Kepez Belediyesi’ demesi karışıklığa ve tepkilere neden oldu. Açıklamaya sinirlenen Tütüncü, “Özkoç çıksın özür dilesin” dedi

Grup Başkanvekili ’un,  TBMM’de bugün düzenlediği basın toplantısında, sözde Ermeni Soykırımı iddiaları ile ilgili Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a cevap verirken söylediği, “ Türkiye Cumhuriyeti’nde, resmi makamlarda oturup da, bir kişinin Ermeni soykırımından dolayı kim özür diledi? Kim bu soykırıma destek verdi, arıyorsa; bunu da, buradan bir kere daha gösteriyoruz. Kendi Kepez Belediye Başkanıdır. Diyor ki; soykırım yapmıştır ve bundan dolayı özür diliyorum” cümlesi tartışmaları beraberinde getirdi.

YASAL YOLLARA BAŞVURACAK

’un açıklamasına tepki gösteren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “ Grup Başkanı Vekili ’un bugün basın toplantısında şahsım hakkındaki ifadeleri asla gerçeği yansıtmamaktadır. Bu, iftiranın ta kendisidir. İlgili şahıs hakkında yasal tüm yollara başvuracağımı kamuoyunun bilgi ve dikkatine sunuyorum.” dedi.

ÖFKE GÖZÜNÜ BÜRÜMÜŞ 
Tütürcü açıklamasına şöyle devam etti: “Hayal mahsulü olan şeyler. Eline tutuşturulan kağıdı okumuş, ama yanlış okumuş. 13 yıllık başkanlık döneminde kimseyle polemiğe girmedim. Ama bu defa farklı suçla itham edildim. Çamur at izi kalsın anlayışına karşı cevap vermek zorunda kaldık. Öfke ve nefret gözünü o karar bürümüş ki fotoğrafta kimin olduğunu göremeyecek kadar aciz bir durumda. Özür dilemeye davet ediyorum.”

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Hapis cezası onandı

Başkan Yücel: Kapanma döneminde halkımızın yanında ve hizmetindeyiz

Başkan Yücel: Kapanma döneminde halkımızın yanında ve hizmetindeyiz