Xanthos koleksiyonu Oslo yolcusu

Antalyalı modacı Fevzican Ceman’ı Xanthos adını verdiği koleksiyonu, Norveç’in Oslo kentinde düzenlenecek moda etkinliklerinde, dijital ortamda tanıtılacak.

Xanthos koleksiyonu Oslo yolcusu

Xanthos koleksiyonunun imaj çekimlerini gerçekleştiren modacı Fevzican Ceman, ünlü mankenlerle çalıştı. Beş yıldızlı bir otelde düzenlenen fotoğraf çekimlerini fotoğrafçı Ehat Lekovic gerçekleştirdi. Koleksiyonun tanıtımını ise manken Ece Begüm Yücetan yaptı.

Pandemi öncesi planlanan moda etkinlikleri kapsamında Norveç’in Oslo kentinde düzenlenecek moda etkinliklerinde tanıtılması planlanan 10 parçalık Xanthos koleksiyonu, dijital tanıtım platformunda yer alacak. Farklı ülmelerden seçilen 20 modacının koleksiyonlarının dijital defilelerle moda tutkunlarına sunulacağı Oslo moda etkinlikleri, dünya moda dünyasını buluşturacak.

Antalya’nın tarihi şehri, Xanthos’un mimari yapısından esinlenerek koleksiyonunu tasarladığını anlatan Fevzican Ceman, “Antalya benim için çok özel bir şehir. Burada ortaya çıkardığım bir koleksiyonun Oslo’da düzenlenecek dijital tanıtımda yer alıyor olması beni çok mutlu ediyor. Fotoğraf çekimlerimiz bir hafta sürdü. Ortaya çok güzel sonuçlar çıktı. Şimdi sıra dijital defilede” diye konuştu. 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Kısa çalışma ödeneği ve işten çıkarma yasağı uzatıldı

Kısa çalışma ödeneği ve işten çıkarma yasağı uzatıldı

Çam ormanı çöplüğe döndü

Çam ormanı çöplüğe döndü