Ak Parti ‘Altın Çağ’ dedi muhalefet ‘Süslü laflar’ dedi

Ak Parti ‘Altın Çağ’ dedi muhalefet ‘Süslü laflar’ dedi

  CHP Manavgat İlçe Başkanı Oykun Başar, 31 Mart Yerel Seçimleri kapsamında CHP Manavgat Belediye Başkan Adayı “Halkın Doktoru” Niyazi Nefi Kara ile birlikte halk buluşmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Günün ilk saatlerinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen CHP Manavgat İlçe Başkanı Oykun Başar, akşam saatlerinde kırsal mahallelerde halk buluşmalarına katılıyor. Esnaf ve vatandaşların büyük bir dar boğazda olduğunu ve artık gününü dahi geçiremediğini belirten Başkan Başar, mevcut hükümetin halka devamlı hayal sattığını söyledi.

Başkan Başar, “ Manavgat Belediye Başkan Adayımız Sayın Niyazi Nefi Kara ile birlikte halkımızla bir araya gelmeye devam ediyoruz. Halkımızın durumu inanın içler acısı. Emeklinin maaşı bir ev kirası bile etmiyor. Asgari ücretli kredi kartıyla geçinmeye çalışıyor ve borçla borcu kapatır hale gelmiş. Vatandaşlarımız evinin temel ihtiyacını alırken defalarca düşünmek zorunda kalıyor.

Halkımız insanca yaşamak istiyor fakat mevcut hükümet tamamen bu sorunlara duyarsız kalmış bir vaziyette. Çocuğundan yaşlısına kime dokunsak bin ah işitiyoruz. İnsanlarımız çocuklarına harçlık veremez duruma geldi. Süslü kelimelerle altın çağı başlatmak ne kadar kolay.

Etin kilosu 600 lira, mazot 45 lira, ev kiraları asgari ücretle eş değer, gençlerimiz evlenemez hale gelmiş ve pazardan ev alışverişi yapmak ise cesaret işine dönmüş durumda. Her dönem muhteşem hesaplar yapan iktidara göre de şahlanış ve uçuş döneminden sonra altın çağ dönemine girmiş bulunuyoruz.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Cem Karakeçili istifa etti

Cem Karakeçili istifa etti

Araştırma uğruna foseptikten hamam böceği topluyorlar

Araştırma uğruna foseptikten hamam böceği topluyorlar