AKP Döşemealtı Belediyesi eski Meclis Üyesi İsmail Tosun gıda ticareti yaptığı işyerinde silahla kendini vurdu. Döşemealtı Yeniköy Mahallesi’nde bulunan işyerinde kalbine tek kurşun sıkan 70 yaşındaki 2 çocuk babası Tosun, kurtarılamadı. Döşemealtı’nın tanınmış simalarından olan ve marketler zinciri bulunan Tosun’un iflas ettiği için intihar ettiği öğrenildi. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.
AKP eski Meclis Üyesi kalbine sıktı
![AKP eski Meclis Üyesi kalbine sıktı](https://www.antalyaguncelhaber.com/wp-content/uploads/2024/06/akp-eski-meclis-uyesi-kalbine-sikti-141033-20240514.jpg)
Yorumlar
Loading…