Antalya Haberleri: Vali Yazıcı’dan esnaf ziyareti

Vali Yazıcıdan esnaf ziyareti

 

Mehmet ÇINAR/ANTALYA, (DHA)- ANTALYA Valisi Ersin Yazıcı, kentin en işlek caddelerinden Kapalıyol’da esnafı ziyaret etti. Yazıcı, ziyaret sonrasında esnafın mutlu gözüktüğünü açıkladı.

Vali Ersin Yazıcı, beraberinde Muratpaşa Kaymakamı Orhan Burhan, İl Emniyet Müdürü Mehmet Murat Ulucan, Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Adlıhan Dere ile birlikte kentin en işlek caddelerinden Kapalıyol’da esnaf ziyareti yaptı. Esnafla sohbet eden Vali Yazıcı, gezi sonrası yaptığı açıklamada, şunları söyledi:

“Esnaflarımıza hayırlı işler diledik. Genel anlamda esnaf mutlu, çünkü sezonu iyi geçirmiş görünüyor. Yaz boyunca kovid tedbirlerini de alarak hem giyim-kuşam, hem yeme-içme yerleriyle hepsine uğradık. Esnafımız mutlu gözüküyor. İnşallah daha da iyi olacak, Antalya’mız hareketli günlerine devam edecek. Esnafın ciddi manada şikayetinin olmaması, halinden memnun ve şükrediyor olması sevindirici. İnşallah bundan sonraki süreçte pandemi koşullarına dikkat ederek esnaflarımız hizmet etmeye devam edecek. Bizim gördüğümüz genel anlamda olumlu bir hava var.”

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Loading…

0

Antalya’da 2 saat arayla 2 cansız beden bulundu

Yazıcıoğlu’nun arkadaşları parti kuruyor