Antalya Polisi’den Kızılay’a kan bağışı

Antalya Polisiden Kızılaya kan bağışı

 

ANTALYA,(DHA) – ANTALYA İl Emniyet Müdürü Orhan Çevik ve hizmet binasında görev yapan birim müdürleri, ‘100.Yıl-100 Kan Bağışı’ etkinlikleri kapsamında Kızılay’a kan bağışında bulundu.
Cumhuriyetimizin 100. Yıl Dönümü etkinlikleri kapsamında, ‘100.Yıl-100 Kan Bağışı’ etkinliğine Antalya İl Emniyet Müdürlüğü personeli de katıldı. Emniyet Müdürlüğü Hizmet Binası’nda Kızılay görevlileri tarafından kan bağışı bölümü kuruldu. İl Emniyet Müdürü Orhan Çevik, müdür yardımcıları ve şube müdürleri ile hizmet binasındaki görevli polisler, etkinlik kapsamında kan bağışında bulundu. Türk polisinin vatanı ve tüm kutsal değerleri için her daim kanını vermeye hazır olduğunu belirten İl Emniyet Müdürü Orhan Çevik, “Yapılan en ufak bir iyilik çok uzaklarda hiç tanımadığımız insanların hayatına dokunabiliyor. Kan sadece acil durumlarda değil, sürekli bir ihtiyaçtır. Bunu en iyi bir yakınımızın ihtiyacı olduğunda anlıyoruz” dedi. Çevik, kan verip can bulmak için millet olarak her zaman duyarlı olunması gerektiğinhi vurguladı.
‘100.Yıl-100 Kan Bağışı’ kampanyasında Türk Kızılayı yetkilileri tarafından 10 kez kan bağışında bulunan 1 kişiye bronz madalya, 35 kez kan bağışında bulunan 2 kişi, altın madalya ile ödüllendirildi.(DHA)

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
İş insanlarından 100. Yıl kutlaması

İş insanlarından 100. Yıl kutlaması

Bizim Cumhuriyetimiz

‘Bizim Cumhuriyetimiz’