Aslı Kaya (The Aslı) kimdir? Demet Özdemir ile aşk mı yaşadı? Norapella ile sevgili mi?

Aslı Kaya (The Aslı) kimdir? Demet Özdemir ile aşk mı yaşadı? Norapella ile sevgili mi?

Aslı Kaya ile tanışın. Aslı Kaya kimdir? Peki ya Aslı Kaya kaç yaşında? En merak edilen Aslı Kaya sorularını cevaplıyoruz. Geçtiğimiz günlerde Aslı Kaya ve Kedimari çifti ayrıldıklarını iddia etti. Bunun üzerine Aslı Kaya ve Norapella sevgili mi? Soruları patlak verdi. Aslı Kaya’nın sevgilisi kim? Sizleri bilinmez soruların yanıtları ile buluşturuyoruz. Aslı Kaya’nın cinsiyeti ne? Hepsi ve daha fazlası için, keyifli okumalar…

Aslı Kaya’ı daha yakından tanıma fırsatını sizlere sunuyoruz. Yazımıza başlamadan Aslı Kaya’a önce kısaca bir göz atalım.

Eğer ki başlıklarımız sizde Aslı Kaya hakkında bir merak uyandırdıysa, sizleri bekletmeden Aslı Kaya hakkındaki harika yazımızı okumaya davet edelim. Hazırsanız, keyifli okumalar dileriz.

Aslı Kaya’nın yaşı 32’dir.

Aslı Kaya’nın burcu Yay’dır.

Aslı Kaya’nın doğum tarihi 16 Aralık 1989’dur.

Aslı Kaya’nın aslen nereli olduğu bilinmemektedir.

Aslı Kaya İstanbul da oturmaktadır.

Aslı Kaya’nın boyu 1.57’dir.

Aslı Kaya’nın kilosu 53’dür.

Aslı Kaya Kırklareli Üniversitesi Büro Yönetimi ve Sekreterlik bölümünü okumuştur. Daha sonra Beykent Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümü’nü kazanmıştır.

Aslı Kaya telefon numarasını takipçileri ile paylaşmamıştır.

Aslı Kaya ne kadar kazandığını takipçileri ile paylaşmamıştır

Aslı Kaya’nın gay olup olmadığına dair herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Aslı Kaya’nın babasının adı Mehmet’tir.

Aslı Kaya’nın babası akciğer kanserinden vefat etmiştir.

Aslı Kaya’nın annesi bale tutkunudur. Aslı Kaya’nın annesi adı Kudret’tir.

Aslı Kaya’nın 1 ablası vardır. 

Aslı Kaya 2017 senesinde ailesi ile görüşmediğini belirtmiştir.

Aslı Kaya saçlarını uzun sevmediğini, iş yaparken önüne düşmesini sevmediğini ifade etmiştir.

Aslı Kaya kızdır.

Aslı Kaya kızdır.

Aslı Kaya kızdır.

Aslı Kaya müslümandır.

Aslı Kaya kızdır.

Aslı Kaya ”LGBT bireyiyim.” açıklamasında bulunmamıştır. 

Aslı Kaya Fenerbahçelidir.

Aslı Kaya ve Norapella sevgili değildir. Norapella hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Aslı Kaya ve Norepella 4 yıl aynı evde yaşamışlardır. Artık kardeşten öte olan Aslı Kaya ve Norapella, artık ayrı ayrı evlere çıkmak istediklerini birbirlerine belirtmiştlerdir. Bunun üzerine en ufak konuda tatlı sürtüşmeler olmuştur. Aslı Kaya ve Norapella küs değildir.

Aslı Kaya ve Norepella 2016 dan beri arkadaşlardır.

Aslı Kaya ve Kedi Mari eski sevgililerdir. Kedi Mari hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Aslı Kaya’nın eski sevgilisi Kedi Mari, Aslı Kaya’ya kardeşı duygularının bittiğini dile getirmiştir.

Aslı Kaya ve Demet Özdemir 2 yıl aynı evde kaldıklarını Aslı Kaya açıklamıştır. Birbirlerini çok sevdiklerini dile getirmiştir.

Aslı Kaya ve Demet Özdemir’in neden ayrıldığı bilinmemektedir.

Aslı Kaya kaş piercingini 2014 yılında yaptırmıştır.

Aslı Kaya bale tutkusunu annesinden almaktadır. Hatta annesi Aslı Kaya’yı doğururken bile doğum odasına giderken bale yapmıştır. Bakırköy Devlet Hastanesi’n de gözlerini açmıştır. Doğduktan hemen sonra babası Mehmet Kaya ”Kudret bu kız çok uzun boylu olucak.” demiştir. Lakin Aslı Kaya 1.57 olarak kalmıştır.  Aslı Kaya’nın doğduğu odanın kapısında ”Lütfen güneş gözlüğü takınız.” ibaresi bulunmaktaymış. Aslı Kaya’nın küçükken en sevdiği oyun Dokuz Aylık’tı. Mahallenin esnafının kendisini sevmediğinden bahseden Aslı Kaya, oldukça yaramaz bir çocuktu. Aslı Kaya ilk aşkını 16 yaşında bulmuştur ve oda en yakın arkadaşı tarafından aldatılmıştır. 

Aslı Kaya (The Aslı) kimdir? Demet Özdemir ile aşk mı yaşadı? Norapella ile sevgili mi? Yazımızı okumayı bitirdiyseniz, şimdi sizler için Aslı Kaya’nın kullandığı resmi sosyal medya hesaplarını derledik. Aşağıda yer alan sosyal medya hesaplarından Aslı Kaya’ya ulaşım sağlayabilirsiniz

Aslı Kaya 9 Şubat 2017 tarihinde Youtube platformuna ilk adımını atmıştır. Aslı Kaya eğlenceli anılarının yanı sıra takipçileri için, soru-cevap ve vloglar çekmektedir. Aslı Kaya’nın şuan 985 bin abonesi mevcuttur. Sizde Aslı Kaya’nın resmi Youtube hesabına ulaşıp eğlenceli videolarına göz atmak isterseniz buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Aslı Kaya Instagram platformu üzerinde takipçileri sık sık iletişim halindedir. Bu iletişimin yanı sıra birbirinden güzel fotoğraflar paylaşmaktadır. 80 gönderisi olan Aslı Kaya’nın 699 bin takipçisi vardır. Sizde Aslı Kaya’nın Instagram platformu üzerinden takipçisi olmak istiyorsanız ve herkesten önce Aslı Kaya’nın güzel gönderilerine ulaşmak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Aslı Kaya Youtube ve Instagram platformlarının yanı sıra Twitter platformundada yerini almıştır. 4.276 bin takipçiye sahip Aslı Kaya, Twitter hesabında farklı ruh hallerini ve kişisel görüşlerini sizlerle paylaşmaktadır. Sizde Aslı Kaya’nın fikirlerini merak ediyorsanız buraya tıklayarak resmi Twitter hesabına ulaşabilirsiniz. 

Son zamanlarda Aslı Kaya ve Norapella video çekmektedirler. Sizler için en eğlenceli Aslı Kaya ve Norapella videosunu yayınlıyoruz.

Aslı Kaya ve Kedi Mari’nin zamanında video çektiğini biliyor muydunuz?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Hanife Gürdal kimdir? Kaç yaşında? Boşandı mı?

Hanife Gürdal kimdir? Kaç yaşında? Boşandı mı?

Turgut Ekim kimdir? Kaç yaşında? Enes Baturun neyi oluyor?

Turgut Ekim kimdir? Kaç yaşında? Enes Baturun neyi oluyor?