Asya Burcum kimdir?

Tiktok platform’nun popüler içerik üreticilerinden olan Asya Burcum diğer sosyal medya platformlarında’da hızla yükselen ve fenomen listelerine giren isim haline geldi. Güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken ve gerçek adı Burcum Kaymak olan sosyal medya fenomeni geniş hayran kitlelerine ulaştı. Kaymak’ın takipçileri sosyal medya fenomeni hakkında kapsamlı bir araştırmaya başladılar.

Burcum Kaymak kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Özel hayatını sır gibi saklayan başarılı sosyal medyada fenomeni’nin takipçileri merakta. Burcum Kaymak’ın hayranları hayatında biri olup olmadığı konusunda ikiye bölündü bile. Sizler için bu konuyu detaylıca araştırdık ne yazık’ki bu konu hakkında kayda değer bilgiler bulamadık. Yeni gelişmeler olur olmaz sizinle paylaşabilmemiz için takipte kalın.

Yaptığı paylaşımlar ve özgün içerikli videolar ile dikkatleri üzerine toparlayan Burcum Kaymak’ın YouTube üzerinde 60 binden fazla abonesi bulunuyor. Asya Burcum’un Tiktok üzerinde 1.5 milyondan fazla takipçisi ve 55 milyondan fazla beğenisi bulunmaktadır. Öte yandan Instagram üzerinde de 300 binden fazla takipçisi bulunuyor.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Bartu Dev hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Özlem Maden

Baran Can Eraslan