Aybars Kartal Özson Kimdir?

Aybars Kartal Özson Kimdir?

Aybars Kartal Özson Kimdir? Oyuncu kimliğiyle tanına Aybars Kartal Özson ilk oynadığı dizisiyle tanınmıştır. Ekranlara damga gibi vuran aşk duygusunu katmer katmer iliklerinize kadar hissettiren Bir Çocuk Sevdim dizisinde oyunculuk performansı oldukça başarılı olan oyuncu Aybars Kartal Özson; Gülcan Arslan Mine Hakan Kurtaş Sinan Bülent İnal Timur İlayda Alişan Merve Çetin Tekindor Turan Mine Tüfekçioğlu Seda Gülçin Santırcıoğlu Sebahat Aybars Kartal Özson Hasan ile Bir Çocuk Sevdim dizisinde rol almıştır. Burada Gülcan Arslan’ın canlandırmış olduğu Mine karakterinin Hakan Kurtaş’ın canlandırmış olduğu karakter Sinan’dan olan gayrimeşru çocuğunu canlandırmıştır. Aybars Kartal Özson aslen nerelidir? ya da Aybars Kartal Özson Kim? veya Aybars Kartal Özson Göz Rengi Ne? soruları oldukça merak edilmektedir. Aybars Kartal Özson’un boyu kaç? ya da Aybars Kartal Özson kaç kilo? ve Aybars Kartal Özson hangi dizilerde oynadı? soruları da hemen arkasından gelmektedir. 18 Mayıs 2008 olan Aybars Kartal Özson Bir Çocuk Sevdim? ve Aybars Kartal Özson’un kilosu kaçtır?

Aybars Kartal Özson 14 yaşında ve 18 Mayıs 2008 tarihinde dünyaya gelmiştir. Burcu boğadır. Aybars Kartal Özson Bulgaristan göçmenidir. Tüm bunlara ek  Kız Kulesi, Galata Kulesi, Topkapı Sarayı Müzesi ve Ayasofya Cami ile ünlü olan şehir İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Birçok ünlü ve fenomenin ikamet ettiği şehir olan İstanbul’da ikamet etmektedir. Aybars Kartal Özson’un  boyu 1.40 ve kilosu 49’dur. Tuttuğu takım bilinmemektedir. Aktif olarak oyunculuk mesleğini sürdürmektedir. Şimdilerde bekar olan oyuncunun hiç çocuğu bulunmamaktadır.  Doğa Koleji Ortaokulunda eğitimini tamamlamıştır. Şu an lise öğrencisidir.

 

Aybars Kartal Özson şu an 14 yaşındadır.

 

 

Aybars Kartal Özson’un burcu boğadır.

 

 

Aybars Kartal Özson 18 Mayıs 2008 doğumludur. 

 

 

Aybars Kartal Özson aslen Bulgaristan göçmenidir.

 

 

Aybars Kartal Özson İstanbul ilinde ikamet etmektedir. 

 

Aybars Kartal Özson boyu 1.40 cm.

 

Henüz çocuk yaşlarından itibaren oyunculukla içli dışlı olan Aybars Kartal Özson’un boyunun ardından kilosu merak edilmiştir. Aybars Kartal Özson’un kilosu 49’dur. 

 

Aybars Kartal Özson’un tuttuğu takım bilinmemektedir. 

 

 

 

 

 

 

Aybars Kartal Özson’un doğal saç rengi sarıdır. Ekran başında ise kıvırcık ve hafif uzun modelde tanıdığımız isimdir. 

 

Aybars Kartal Özson’un göz rengi mavi rengidir. 

 

 

Aybars Kartal Özson’un ten rengi beyazdır. 

 

 

 

 

3 Yaşında Bir Çocuk Sevdim Adlı aşk ve dram dizisinde Hasan karakterine hayat vermiştir. 

 

Babası Altay Özson’dur. Annesinin öğretmen olduğu bilinmektedir. 

 

Aybars Kartal Özson Instagram: aybarskartal

Aybars Kartal Özson Facebook: Aybars Kartal Özson

 

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Güldür Güldür Naime Kimdir? Ecem Erkek Kimdir?

Güldür Güldür Naime Kimdir? Ecem Erkek Kimdir?

İrem Helvacıoğlu Kimdir?

İrem Helvacıoğlu Kimdir?