Bartu Dev kimdir?

Tiktok platform’nun bir diğer popüler içerik üreticilerinden olan Bartu Dev diğer sosyal medya platformlarında’da hızla yükselen ve fenomen listelerine giren isim haline geldi. Youtube kanalında yayınladığı vlog ve özgün içerikler ile adından sıkça bahsettiren fenomen isim aşk dünyasında’ki birlikteliği ile de gündem oldu. Geniş hayran kitlelerine ulaşan Dev’in takipçileri sosyal medya fenomeni hakkında kapsamlı bir araştırmaya başladılar.

Bartu Dev kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Sosyal medya fenomeni gönlünü kendisi gibi fenomen olan Ayda Kutay’a kaptırdı. 2 senedir güzel bir birliktelikleri olan çift sosyal medya’da takipçileri tarafından tam not alan çiftlerden biri oldular.

Ayda Kutay youtube kanalında yayınladığı bir videoda sevgilisi Bartu Dev ile birlikte nasıl tanıştıklarını anlattılar bizlerde sizler için nasıl tanıştıklarını yazımızda derledik.

“17 Ağustos 2018 tarihinde tanıştık o gün Bartu’nun doğum günü benim de cezaevinden tahliye günüm. İnstagram hesabımın çalındığını öğrenince yenisini açtım. Dm kutuma gelen canlı yayın isteğine baktım ve Bartu’nun canlı yayınında buldum kendimi sonra çıktım Bartu beni fark etmedi o sırada farklı bir şey ile uğraşıyordu. Sonrasında Bartu bana mesaj attı. Biz daha öncesinde tanışmıştık zaten yani tanışmıştık dediğim görmüştük birbirimizi. 3 ay boyunca konuştuk yan yana gelmesek bile bana güven veriyordu. 10 Kasım günü buluştuk ve sevgili olduk.”

Tiktok platformunda @bartu kullanıcı ismi ile paylaşımlar yapan Dev sosyal medya kullanıcıları tarafından oldukça sevilen bir isim haline geldi. Tiktok üzerinde 600 binden fazla takipçisi ve 25 milyondan fazla beğenisi bulunan Bartu Dev’in Instagram üzerinde de 30 binden fazla takipçisi bulunuyor. Öte yandan kendi ismini taşıyan YouTube kanalında 60 binden fazla abonesi bulunmaktadır.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Ayda Kutay hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Elif Tümen

Alp Akar