Başkan gitti yardımcısı geldi

Başkan gitti yardımcısı geldi

AK Parti’nin Gündoğmuş Belediye Başkan Adayı değişti. Daha önce aday olarak açıklanan mevcut belediye başkanı Mehmet Özeren’in yerine belediye başkan yardımcısı Ali Gülen’in aday gösterilmesine karar verildi.

AK Parti’de bugün saat 16.00’da Antalya EXPO 2016 Kongre Merkezi’nde Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile yapılacak Antalya belediye başkan adayları tanıtım toplantısına sayılı saatler kala sürpriz bir kararla Gündoğmuş belediye başkan adayında değişikliğe gidildi.

Ak Parti Aday Belirleme Kurulu, Gündoğmuş Belediye Başkan Adayı olarak mevcut Başkan Mehmet Özeren’in Erdoğan’ın onayına sunmuştu. Son anda alınan bir kararla adaylığı daha önce açıklanan Gündoğmuş Belediye Başkanı Mehmet Özeren’in yerine yardımcısı Ali Gülen’in belediye başkan adayı olarak gösterilmesine ve Gülen’in bugün yapılacak toplantıda Ak Parti Gündoğmuş Belediye Başkan Adayı olarak tanıtılmasına karar verildiği bildiriliyor.

Kulislerde Ak Parti’nin sürpriz bir şekilde aday tanıtım toplantısı öncesinde belediye başkan adaylığında değişiklik yapmasının 31 Mart 2024 Pazar günü yapılacak yerel seçimlerde Gündoğmuş seçiminin kaderini değiştirebileceği konuşuluyor.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Selahattin Demirtaş: Başak Demirtaş’ı da DEM Parti’yi de anlamıyorlar

Selahattin Demirtaş: Başak Demirtaş’ı da DEM Parti’yi de anlamıyorlar

CHP Kumluca'da 'etik' istifaları

CHP Kumluca’da ‘etik’ istifaları