Berkay Işık kimdir?

Berkay Işık kimdir?

Gerçek adı: Berkay Işık
Doğum tarihi: 23/09/1989
Doğum yeri: İstanbul
Boyu: 1.72 cm
Kilo:  58 kg
Burcu: Başak
Eğitim durumu:  Üniversite
Medeni hali: Bekar
Meslek: Tiktoker
İnstagram hesabı için tıklayın.

Berkay Işık kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

Berkay Işık kim, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu, sevgilisi, tik tok videoları, nasıl ünlendi, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Berkay Işık hayatı ve biyografisi

Berkay Işık Türk TikToker ve fenomen. Sosyal medya eğlence platformu Tik Tok üzerinden Beşiktaş için çektiği yaratıcı ve eğlenceli videolarla tanınmaya başladı.

Berkay Işık 23 Eylül 1989 yılında dünyaya geldi. Koyu bir Beşktaş taraftarıdır. Son 1 yılda en fazla büyüyen sosyal medya eğlence platformu olan Tik Tok fenomenidir. 15 saniyelik yaratıcı ve eğlenceli video içerikleri ile dikkat çeken Berkay Işık Tik Tok fenomenleri arasında listenin ilk sırasında yer alıyor.

Tik Tok uygulaması ile 2018 yılında arkadaşları vasıtası ile tanıştı. Berkay Işık ilk olarak Beşiktaş için çektiği videolarla ünlendi. Daha sonra trende uygun videolar çekmeye başladı. Böylece geniş bir hedef kitlesinin dikkatini üzerine çekmeyi başardı. Tik Tok ve instagram üzerinden rekla gelirleri ile para kazanan genç fenomen Berkay Işık’ın ailesi onu fenomen olma yönünde onu desteklemektedir.

Berkay Işık Tik Tok ve instagram dışında Youtuber olma yolunda çalışmalarını sürdürmektedir. Tik Tok üzerinden ünlü olmayı “kendim olmayı başardığım için” fenomen oldum şeklinde özetlemektedir. Belli bir kitleye ulaştıktan sonra bir hayranının yolda çevirip fotoğraf çekmesi ile çok mutlu olmuştur. Aynı zamanda işyeri olan

Berkay Işık kendi işinde çalışmaktadır. İstanbul’da yaşayan Berkay Işık bekar ve sevgilisi yoktur.

Berkay Işık Tik Tok

@berkaylive

Ente Habibi ♥️🌹😅 #çıldırmaevresi #arabic #trend #tiktok

♬ original sound – adnaan shaikh

Berkay Işık resimleri

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Motosiklet sürücüsü hayatını kaybetti

Kumluca Haberleri: Motosiklet sürücüsü hayatını kaybetti

Otel deposunda sahte içki

Antalya Haberleri: Otel deposunda sahte içki