Biran Damla Yılmaz kimdir? Sevgilisi var mı? Boyu ve kilosu?

FOX TV’nin başarılı yapımlarından olan Baraj dizisinin oyuncu kadrosunda olan Biran Damla Yılmaz, güzelliği ve oyunculuk yetenekleri ile ekran başındakileri büyülemeye devam ediyor. Son zamanların popüler dizisi olan Baraj, 17 Mart tarihinde yayınlanmaya başlanmıştı. O günden bu güne oyuncu kadrosu ile dikkatleri çeken dizinin en sevilen oyuncusu ise Biran Damla Yılmaz oldu. Kısa zamanda bir çok kişinin gönlünde yer edinen fenomen oyuncunun takipçileri arama motorlarında sık sık fenomen oyuncunun hayatını araştırır oldular.

Biran Damla Yılmaz kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Sosyal medya dünyasının ünlü isimlerinden birisi haline gelen Biran Damla güzelliği ile de büyülüyor. Başarılı sosyal medya fenomeni isim hakkında bir diğer merak edilen detay ise evli mi? Oldu. Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu evli değildir. Deniz Can Çelik ile aşk yaşamaktadır.

Oynamış olduğu dizilerde göstermiş olduğu yetenekleriyle dikkatleri üzerine çeken başarılı sosyal medya fenomeni isim özel hayatı ile de bir hayli ilgi görmeye başladı. Takipçiler sık sık arama motorlarında ünlü oyuncunun sevgilisi olup olmadığını sorar hale geldiler. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için bu konuyu detaylıca araştırdık ve bulduk. Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu Deniz Can Çelik ile aşk yaşadığını esprili bir paylaşım ile duyurmuştu.

Sosyal medya dünyasının ünlü isimlerinden birisi haline gelen Biran Damla güzelliği ile de büyülüyor. Başarılı sosyal medya fenomeni isim hakkında bir diğer merak edilen detay ise çocuğu var mı? Oldu. Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu evli değildir. Deniz Can Çelik ile aşk yaşamaktadır.

Sosyal medya dünyasının başarılı isimleri arasında ilk sıralarda yer alan başarılı İnstagram içerik üreticisi Biran Damla, şuan oyunculuk kariyerinde zirve noktalardadır.

Ekranlara ilk defa 2014 yılında yayınlanan Yasak dizisinde hayat verdiği Esma karakteri ile merhaba diyen sosyal medya fenomeni isim burada göstermiş olduğu oyunculuk yeteneklerinin yanı sıra güzelliğiyle de birçok ünlü yapımcıdan dizi ve film teklifi almaya başladı. Yasak dizisinden sonra Beyaz Yalan ve Kırgın Çiçekler dizisinde rol alan başarılı ise aynı zamanda Mucize Aşk 2 gibi ünlü sinema filmlerinin oyuncu kadrosunda da yer aldı.

Sosyal medya dünyasının başarılı içerik oyuncularından olan Biran Damla’nın oynamış olduğu yapımlardaki başarısı ile kısa zamanda geniş hayran kitlelerine ulaşmayı başaran sosyal medya fenomeninin takipçileri sık sık arama motorlarında fenomen isimin sosyal medyadan ne kadar kazandığını sordular. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için araştırdık ancak ne yazık ki kayda değer bilgi birikimine sahip olamadık.

Başarılı sosyal medya fenomeni isim Baraj dizisinde başrol karakteri olan Nehir karakterine hayat vermiştir.

Başarılı sosyal medya fenomeni isim Canevim dizisinde başrol karakteri olan Ceylan karakterine hayat vermiştir.

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu  dönemin ünlü sinema film serisi haline gelen Çılgın Dershane 4 yapımında da rol almıştır.

İnstagram hesabında bdamlayılmaz hesabıyla paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken Biran Damla instagram da ise 2.6M takipçiye sahip.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Nisanur Neşeli kimdir? hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Umut temmuzda

17 kurumun bilgileri sızdırıldı