Burcu Kartal kimdir?

Burcu Kartal kimdir?

Gerçek adı: Burcu Kartal
Doğum tarihi: 1990
Doğum yeri: İstanbul
Boy: 1.68 cm
Kilo: 52 kg
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Evli (Sinan Özen ile)
Meslek: Eczacı
İnstagram hesabı için tıklayın

Burcu Kartal nereli? Kaç yaşında?

Burcu Kartal kimdir, nereli, kaç yaşında, kaç doğumlu,boyu, kilosu, burcu, vikipedi bilgileri? Sinan Özen eşi Burcu Kartal kim? Ne zaman evlendi, çocukları var mı? Burcu Kartal ne iş yapar mesleği? Burcu Kartal Sinan Özen yaş farkı?Sinan Özen eşi kaç yaşında? Sinan Özen Burcu Kartal ne zaman evlendi? Burcu Kartal Özen Instagram hesabı? Burcu Kartal ne zaman doğum yaptı? Hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Burcu Kartal hayatı ve biyografisi

Burcu Kartal Türk ünlü şarkıcı Sinan Özen ile evlenmesi ile gündeme gelmiştir.

Burcu Kartal 1990 yılında dünyaya geldi. Lise öğrenimini tamamladıktan sonra Eczacılık fakültesini bitirdi. Asıl mesleği Eczacılık olan Burcu Kartal, Ünlü şarkıcı ve besteci Sinan Özen ile Almanya’da bir konserinde tanıştı. Burcu Kartal Sinan Özen’den 26 yaş küçüktür. Burcu Kartal şarkıcı Sinan Özen ile 2016 yılında Ataşehir Sheraton’da nikah masasına oturdu. 

Burcu Kartal Sinan Özen çiftinin Şubat 2020 tarihinde ikiz bebekleri dünyaya geldi. Bir kızı ve bir erkek bebeği olan çift bebeklerinin isimleri ise şöyle; erkek bebeğe Sanberk kız bebeğe ise Neva adı verildi.İkiz bebeklerden Neva bir dönem bağırsak ameliyatı geçirdi.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Natuk Baytan nereli? Natuk Baytan kaç yaşında vefat etti?

Natuk Baytan nereli? Natuk Baytan kaç yaşında vefat etti?

Binnur Işık kimdir?

Binnur Işık kimdir?