Can Yaman Sevgilisi Kim?

Can Yaman Sevgilisi Kim?

Can Yaman Sevgilisi kimdir?

Can Yaman sevgilisi kim? Can Yaman ve sevgilisi son 3 ayın magazin dünyasında en çok merak edilen konular arasında yer aldı. Ünlü ve yakışıklı oyuncu hakkında çok şey yazıldı çizildi. Ancak hakikat kısa bir süre sonra ortaya çıktı. Can Yaman sevgilisi kim kimdir? Can Yaman sevgilisinden ayrıldı mı? Can Yaman’ın yeni sevgilisi, eski sevgilisi, gerçek sevgilisi, şimdi ki sevgilisi kimdir?

Can Yaman sevgisi 2018 yılının ortalarında en çok merak edilen konular arasında yer aldı. Karizmatik oyuncu bazı zamanlarda sanki hedef şaşırtmış gibi düşünülse de aslına Can Yaman’ın kalbinde yatan isim başkaydı. Oynadığı yaz sezonu dizilerinde hem dizilerdeki oyunculuk kariyeri ile hem de sevgilileri ile sürekli gündeme gelen Can Yaman’ın sevgililerini sizler için bir araya getirdik. Can Yaman şimdilik 2019 sevgililer sezonunu kapatmış gibi görünse de son dakikada yeni bir sevgili ile gündeme gelir mi bilinmez. Ancak gerçek şu ki Can Yaman sevgilisi 2019 partneri Demet Özdemir.

Can Yaman 2019 Sevgilileri kimler oldu?

Özellikle Erkenci Kuş dizisinde yenilenen  Holywood imajı ile dikkatleri üzerine çeken yakışıklı oyuncu hayatında ki aşkları, ayrılıkları ve olmayan aşkları ile tüm Can Yaman sevgililerini bir araya topladık.  İşte Can Yaman sevgisi kim sorusunun yanıtları başlıyor.

Daha önce magazin dünyasında Can Yaman sevgilileri arasında ilk beliren isim oyuncu Açelya Topaloğlu olmuştu. Can Yaman Açelya Topaloğlu ile magazin dünyasında renkli karelerle ortaya çıkmıştı. Üstelik aynı dizide de oynamışlardı. Bu çalışma hayatındaki yakınlaşma rol gereği sevgili oyunu kısa bir süre gerçeğe dönüştü. Ancak her son gibi bu aşk da bitti.

Bu ikili ismin sonrasında bu kez Can Yaman sevgilisi Bestemsu Özdemir ile ismi anılmaya başladı.

Can Yaman sevgilisi 2018 yılında bilinen bir isim oldu. Kendisi ile aynı soyadını taşıyan ve bir dönem oyuncu Şükrü Özyıldız’ın eski nişanlısı olan Rabia Yaman Can Yaman’ın 2018 sevgilisi oldu.

Yakışıklı oyuncu Can Yaman sevgilileri böylece Açelya Topaloğlu, Bestemsu Özdemir, Demet Özdemir ve en son 2018 yılında Rabia Yaman ve Elif Tutarkaban oldu. Elif Tutarbakan sosyal medya hesabı için tıklayın. 

Bir dönem Erkenci Kuş dizisinde Can Yaman Demet Özdemir ile adı anılsa da bu haberler kısa bir süre sonra çift tarafından doğrulandı ve hatta aileler bile tanışmıştır. Ancak sonradan bu haberler yalanlanmıştır.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Pelin Olgun kimdir?

Pelin Olgun kimdir?

Ferdi Kurtuldu Kimdir?

Ferdi Kurtuldu Kimdir?