Caroline Yılmaz kimdir?

Caroline Yılmaz kimdir?

Caroline Yılmaz nereli? Kaç yaşında?

Caroline Yılmaz kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Caroline Yılmaz estetik mi? Caroline Yılmaz sevgilisi kim?  Caroline Yılmaz boy kilo yaş bilgileri, babası kim, hakkında merak edilenler, kariyeri, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Caroline Yılmaz hayatı ve biyografisi

Caroline Yılmaz Türk haber spikeri, iş insanı, söz yazarı ve sunucudur. Caroline Yılmaz özellikle Türkan Şoray benzerliği ile dikkat çekmektedir.

Caroline Yılmaz politikacı bir ailenin kızı olarak İstanbul’da dünyaya geldi. Öğrenimine İstanbul’da başladı. Koç Koleji’ni tamamladıktan sonra üniversite eğitimine İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde tamamladı. Ardından 7 yıl Alamanya’da yaşadı. Günümüzde Grande Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve GMG- Grande Media Group başkanıdır. Caroline Yılmaz müzik kariyerine Ozan Doğulu, Sezen Aksu desteği ile adım attı. Caroline Yılmaz bir dönem Murat Boz hakkında  yaptığı açıklamalarla gündeme oturdu.  TV8,5 kanalında “Caroline Show” programını hazırlayıp sundu.

Youtube video kanalı ile “Yeşilçam Şarkıları” albümü müzikseverlerin beğeinisi toplamıştır. Caroline Yılmaz 2020 yılında Serdar Ortaç ile yaptığı düet “Canı Sağolsun” ile de gündeme gelmiştir. Serdar Ortaç ile bir dönem aşk yaşadığı iddia edilen Caroline Yılmaz 2020 Kasım ayında bu ilişkinin ticari amaçlı olduğunu vurgulamıştır. Caroline Yılmaz boyu 1.73 cm kilosu 52 kg burcu Oğlak.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Tülin Özen kimdir?

Tülin Özen kimdir?

Kübra Balcan  kimdir?

Kübra Balcan kimdir?