Charli D’Amelio kimdir?

Sosyal medya dünyası’nın ünlü yabancı isimlerinden olan Charli D’Amelio bir çok Türk vatandaşı tarafından takip edilen isimlerden biri oldu. Yaptığı paylaşımlar ile izleyenlerin ve görenlerin beğenisini kazanan Charli’nin hayranları sosyal medya fenomenini bir hayli merak eder hale geldiler.

Charli D’Amelio kimdir?  Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Sosyal medya fenomeni güzel gönlünü bir senedir Chase Hudsona kaptırmış durumda. D’Amelio 2019 yılından bu yana kendisi gibi tiktok dünyasının başarılı yayıncılarından olan Chase Hudson ile birlikteliğini sürdürmektedir.

2019 yılının Haziran ayında Tiktok kanalına videolar yüklemeye başlayan Charli D’Amelio TikTok grubu The Hype House’un üyesidir. 2020 yılının ocak ayında, yetenek ajansı UTA ile sözleşme imzalamıştır.

Sosyal medyaya ilk kez 2016 yılında İnstagram hesabı ile giriş yapmış, genellikle kız kardeşi ile birlikte resimlerini ve videolarını takipçileri ile paylaşmıştır. Kısa sürede ciddi bir takipçi sayısına ulaşan başarılı ismin anne ve babasının isimleri Heidi ve Marc’tır, bir de Dixie isminde bir ablası vardır.

Hayatında her zaman idol olarak ve fan’ı olduğunu belirttiği dünyaca ünlü sanatçı, oyuncu ve dansçı Jennifer Lopez ile birlikte dans etme fırsatı yakalamıştır. 2020 yılında yaşadığı bu olay için hayatında yaşadığı rüya gibi bir an olarak nitelendirmiştir. Günümüzde Amerika’da bir çok talk show ve canlı yayın programlarına katılmaktadır.

Tiktok hesabını güncel olarak aktif bir şekilde kullanan başarılı ismin Tiktok hesabında ki takipçi sayısı günümüz itibariyle 35.9M civarında. Yayınladığı her dans videosu milyonlarca kez izlenme sayısı ile her geçen gün popülerliğini arttırmaktadır. Resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı ise 19,9milyon civarında,

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Dixie D’Amelio  hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Elif Atalay

Yusuf Atala