Çorumlu Amir kimdir? Amir Zakaria aslen nereli?

Çorumlu Amir kimdir? Amir Zakaria aslen nereli?

Çorumlu Amir’i daha yakından tanımaya hazır mısınız? Çorumlu Amir kimdir? Amir Zakaria aslen nereli? Çorumlu Amir kaç yaşında? Çorumlu Amir hakkında bilinen her şeyi unutun. Sizleri en baştan Çorumlu Amir ile tanıştırıyoruz. Aslen Afrikalı olan Çorumlu Amir neden Çorumlu olarak anılıyor? En merak ettiğiniz sorulara cevap buluyoruz. Keyifli okumalar…

Çorumlu Amir’i daha yakından tanıma fırsatını sizlere sunuyoruz. Yazımıza başlamadan önce Çorumlu Amir’e kısaca bir göz atalım.

Eğer ki başlıklarımız sizde Çorumlu Amir hakkında bir merak uyandırdıysa, sizleri bekletmeden harika yazımızı okumaya davet edelim. Hazırsanız, keyifli okumalar dileriz.

Çorum Amir Afrika’nın Çad ilçesinde dünyaya gelen 8 kardeşten 5.sidir. Çad’da internet erişiminin çok zor olduğunu söyleyen Çorumlu Amir, Türkiye de internet ile tanışmıştır. Afrika’ya döndüğünde bir hayli zorlanan Çorumlu Amir, “Çad’da internete erişim çok sınırlı. Çad’ da sosyal medyayı hiç kullanmadım, hatta sosyal medyaya dair hiç bir fikir yoktu” ifadelerini kullandı. Daha sonra karşımıza izdivaç programı ve Beyaz Show ile gelmiştir.

Çorumlu Amir 27 yaşındadır.

Çorumlu Amir’in kilosu bilinmemektedir.

Çorumlu Amir’in boyu bilinmemektedir.

Çorumlu Amir aslen Afrikalıdır.

Çorumlu Amir 1 Aralık 1994

Çorumlu Amir Ankara da oturmaktadır.

Çorumlu Amir Yay burcudur.

Çorumlu Amir 8 kardeştir.

Çorumlu Amir oynadığı filmlerle karşımıza gelmektedir. Çorumlu Amir birden çok filmde yer almıştır. Sizler için Çorumlu Amir’in oynadığı dizileri detaylı bir şekilde ele aldık. 

29 Kasım 2019 yılında yönetmenliğini Haydar Işık’ın üstlendiği ve yapımcısı Gökhan Mumcu olan Hemen Döneriz filmi ile karşımıza gelen Çorumlu Amir Berker rolü ile karşımıza gelmiştir. Hemen Döneriz filmi, bir grup arkadaşın başına açtığı türlü belalardan söz etmektedir. 1 saat 38 dakika olan filmin kadrosunda Murat Genç ve Burak Satıbol’da yer almaktadır.

6 Eylül 2019 yılında yönetmenliğini Berk Alan’ın üstlendiği Sar Basa filmi ile karşımıza Çorumlu Amir gelmektedir. Sar Basa filmi üniversite hayatında hafızasını kaybeden bir çocuğu ele almaktadır. 1 saat 40 dakika olan filmin kadrosunda Alper Rende ve Ali Biçim yer almaktadır.

23 Eylül 2019 yılında yönetmenliğini Bilal Kanyoncu’nun üstlendiği ve yapımcısının yine aynı şekilde Bilal Kanyoncu’nun üstlendiği Cin-Si Bozuk filmi ile karşımıza Çorumlu Amir gelmektedir. Cin-Si Bozuk filmi Onur ve arkadaşlarının başına gelen olaylardan bahsemektedir. 1 saat 35 dakika olan filmin kadrosunda Barbaros Dikmen ve Doğa Konakoğlu yer almaktadır.

20 Nisan 2019 yılında yönetmenliğini Volkan Adıyaman’ın üstlendiği  Vallahi Hortladı filmi, mazide yaşayan Nam-Sis adındaki bir kralın hortlamasını konu almaktadır. 1 saat 35 dakika olan filmin kadrosunda Burak Şahin ve Doğa Konakoğlu yer almaktadır.

Amir Zakaria üniversite arkadaşının düğünü için Çorum’a gitmiştir. Orada kendini bir hayli sevdiren  Amir Zakaria için ‘Sen artık Çorumlusun.” denildi. Çorumlu olmayı benimseyen  Amir Zakaria , daha sonra okul için yapılan bir röportaj da Çorumlu olduğunu dile getirdi.

Çorumlu Amir 2012 yılında Türkiye’ye üniversite okumak için gelmiştir. Çorumlu Amir, Ankara Türk Hava Kurumu Üniversitesi Uçak Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Dayısının “Sen çalışkansın, gelirsen ben sana burada burs ayarlarım, burada okursun” sözlerinden sonra Türkiye için heveslenmiştir. 

28 Kasım 2018 tarihinde Çorumlu Amir’in Zuhal Topal ile İzdivaç programına katıldığını biliyor muydunuz?

19 Eylül 2019 tarihinde Çorumlu Amir’in Beyaz Show programına katıldığını biliyor muydunuz?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Hatice Yaşar kimdir? Sempatik Instagram fenomeni hakkında bilinmeyenler…

Hatice Yaşar kimdir? Sempatik Instagram fenomeni hakkında bilinmeyenler…

Tuğçe Demir kimdir? Tuğçe Demir sosyal medyadan para kazanıyor mu?

Tuğçe Demir kimdir? Tuğçe Demir sosyal medyadan para kazanıyor mu?