D-MARİN, BOOT DÜSSELDORF’TA YERİNİ ALACAK

D-MARİN, BOOT DÜSSELDORF'TA YERİNİ ALACAK

D-Marin, Boot Düsseldorf tekne fuarında ziyaretçilerle buluşuyor. 20 Ocak – 28 Ocak 2024 tarihleri arasında 13. Salon, B04 numaralı stantta yer alacak D-Marin standında marina teknolojisindeki en son gelişmeler takip edilebilir ve  D-Marin’in benzersiz teklifleri hakkında bilgi alınabilir.  

D-Marin, fuar süresince ziyaretçilerin sintine, ısı, akü ve konum dahil olmak üzere teknelerinin durumunu uzaktan izlemelerine olanak tanıyan Tekne Sensörleri’nin tanıtımları da dahil olmak üzere bir dizi son teknoloji dijital çözüm paylaşacak. Tekne Sensörleri, enerji tüketimi ve ödemenin uzaktan yönetimi için Akıllı Kaideler ile birlikte, D-Marin’in 2023’te piyasaya sürdüğü ve fuarda da görülebilecek özel uygulamasının temelini oluşturuyor. 

Boot Düsseldorf ziyaretçileri, D-Marin’in Akdeniz ve Körfez bölgelerinde bulunan ve hepsi de ziyaretçi deneyimini önceliklendiren birinci sınıf marina hizmetleri hakkında bil edinebilir. Dokuz ülkede marinaları bulunan D-Marin, fuar süresince katılımcılara yatçılık deneyimi konusunda özel bir bakış açısı sunacak. 

D-Marin, denizcilik sektöründe sürdürülebilirliğe odaklanan Blue Dock Innovation 360°’ye sponsor olacak ve katılacak. En son yatırım stratejilerini keşfetmek için 23 Ocak Salı günü D-Marin’in Ticari İşler Müdürü Dean Smith, Tekneciliğin Dijital Geleceğini incelemek için 25 Ocak’ta Dijital İşler Müdürü Matthias Gehring’ ve 26 Ocak Cuma günü iklim değişikliğine uyum sağlama konusuunda bilgi vermek için D-Marin’in Sağlık, Güvenlik ve Çevre Sorumlusu Areti Priovolou katılım sağlayacak.   

D-Marin’in Ticari İşler Müdürü Dean Smith yaptığı açıklamada “Boot Düsseldorf 2024’te zenginleştirilmiş yatçılık deneyimleri sunma konusundaki kararlılığımızı sergilemekten heyecan duyuyoruz ve yeni standımızın D-Marin’i tanımlayan benzersiz deneyimleri somutlaştırırken teknolojik gelişmelerin zirvesini yansıtacağına inanıyoruz. Yeni ve mevcut müşterilerimizle tanışmak, yeni ortaklıklar kurmak ve D-Marin tarzının özünü paylaşmak için sabırsızlanıyoruz” dedi.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Yine Elmalı Belediyesi yine skandal: Türbedeki Tac-ı Şerifi atık deposuna attılar

Yine Elmalı Belediyesi yine skandal: Türbedeki Tac-ı Şerifi atık deposuna attılar

Alkole gelen zamlar kafa döndürmeye yetiyor!

Alkole gelen zamlar kafa döndürmeye yetiyor!