Antalya Büyükşehir Belediyesi sosyal medya hesaplarından paylaşılan duyuruda ilk aşamada Perge Bulvarı, Portakal Çiçeği Caddesi ve Piri Reis Caddesi’nin trafiğe kapatılacağı aktarıldı. 2 farklı görsel ile yapılan paylaşımda şu ifadelere yer verildi;
“Perge Bulvarı ve Portakal Çiçeği Caddesi’nde 06.11.2023 tarihinde asfalt yenileme çalışmalarına başlanacağından etaplar halinde yol kapatması yapılacaktır.
Piri Reis Caddesi üzerinde 06.11.2023 günü asfalt yenileme çalışmaları nedeniyle yol kapatması yapılacaktır.”
Yorumlar
Loading…