Elisa Durulay Kimdir?

Elisa Durulay Kimdir? Sosyal medyada gün geçtikçe fenomen sayısı oldukça artış gösterdi. Bununla birlikte özellikle güzelliği ile oldukça dikkat çeken Elisa Durulay kısa zamanda büyük bir kitle toplamayı başaran isimlerden birisi oldu. Takipçilerinin ısrarı üzerine Uğurkan Erez, Gülşah Saraçoğlu, Yasemin Yılmaz ve Serdar Uzuntaş’ın jüriliğini yaptığı Doya Doya Moda programında yarışmacı oldu. Bununla beraber adını daha çok duyurarak daha büyük bir kitle elde etmeyi başardı. 

Tüm bunlarla birlikte Elisa Durulay nerede yaşıyor? Gibi sorular hakkında oldukça merak edildi. Gelin hep beraber başarılı sosyal medya fenomeni hakkında merak edilen sorulara göz atalım. 

İlginizi çekebilir: Barış Yurtçu

Toplamda 14 bölüm yarışan ve tarzı ile oldukça sık konuşulan Elisa aynı zamanda yarışmaya da renk getiren isimlerden bir tanesidir. 81. bölümde dahil olan ve kavga sonucunda 95. bölümde elenen sempatik yarışmacı hakkında birçok soruyu da beraberinde getirdi. Özellikle yarışmaya ilk katıldığı gün yüzünde estetik olup olmadığı merak edildi. Elisa Durulay estetik var mı? Kendisi yarışmada hiç estetiği olmadığını belirtince tartışma konusu yarattı. Bunun üzerine TikTok ve Instagram platformlarında videoların ve resimlerin Elisa’ya ait olduğu söylenen bir kızın resmi yayınlandı. Elisa bu konu hakkında herhangi bir açıklamada bulunmasa da birçok takipçisi tarafından Elisa Durulay eski hali olarak kabul gördü. Gelin hep beraber başarılı yarışmacı Elisa Durulay hakkında detaylı bilgi sahibi olalım.

8 kasım 2022 tarihinde dünyaya geldi. Akrep burcu kadını olan Elisa Durulay güzelliğinin yanı sıra fiziği ile de dikkat çeken bir isimdir. Yarışma boyunca giydiği her kıyafetin üzerinde tam oturması Elisa Durulay boy kilo orantısının da göz önünde olmasını sağladı. Elisa Durulay’ın boyu 1.63 ve kilosu 52’dir.

Özellikle Elisa Durulay eski sevgilisi hakkında atmış olduğu bir TikTok videosundan sonra oldukça merak edildi. Elisa eski sevgilisi hakkında ‘’Eski sevgilim Kısmetse Olur’a çıkıp sevgilisi olan birini dansa kaldırmış. Şaşırdık mı? Hayır. Çünkü hep gevşekti.’’ açıklamasında bulundu.

Bu açıklamadan sonra gözler Kısmetse Olur programına çevrildi. Elisa Durulay’ın eski sevgilisi Furkan Can Ağca olduğu ortaya çıktı. Sempatik sosyal medya fenomeni ile Furkan Can Ağca’nın bir zamanlar sık sık video çektiği ve sevenleri ile paylaştığı ortaya çıktı.

Moda programları hız kesmeden kitle toplamaya devam ediyor. Doya Doya Moda programı özellikle birçok izleyicinin favorisi. Özellikle sosyal medya fenomeni Elisa Durulay’ın katılması üzerine programda izlenme kitlesi arttı. Peki Doya Doya Moda Elisa hangi bölümde geldi? Kendisi 81. Bölümde yarışmaya dahil olmuştur. Özel araçla yarışmaya gelen Elisa güzelliği ile de oldukça dikkat çekti.

‘’Bu hafta burada çok kötü bir şey yaşadık. Asla görmeyi istemeyeceğimiz daha önce hiç yaşamadığımız ve bir daha da asla yaşanmasına izin vermeyeceğimiz kayıttan çıkmak zorunda kalıp uzun ara verdiğimiz bir durum yaşandı burada. Çok üzücüydü. eminim sen de üzgün ve pişmansındır. Çünkü üzücü bir durum bu. Öyle ki bu durumun karşısında bizim önemli bir karar vermemiz gerekiyordu. Sen burada geldiğin hafta kolye aldın ve başarılı bir yarışmacısın. asla burada böyle bir şeye izin veremeyiz. böyle bir şey burada olamaz, imkansız. Bu sebepten dolayı seni diskalifiye ediyoruz.”

Bununla beraber Elisa elenen isim oldu. Peki Doya Doya Moda Elisa neden elendi? 95. bölümde elendiği açıklanan Elisa’nın diskalifiye olması sevenlerini üzdü. Elisa’nın Özlem Parlu ile kavga esnasında öfkesine yenik düştüğü görüldü ve diskalifiye edildi.

Elisa Durulay Doya Doya Moda yarışmasının sevilen yarışmacılarından. 83. bölümde Gülşah Saraçoğlu’nun kendisine ‘’14 yaşından beri sen ne iş yapıyorsun?’’ ve ‘’Dün dedin ki annemden başka hiçbir akrabam yok.’’ sorularından sonra kendisi birçok açıklamada bulundu. 

‘’14 yaşından beri garsonluk yapıyorum. Benim babam çok sıkı ve sinirli bir adamdı. “Bizim ailemizin içerisinde çok şiddet ve tartışma oluyordu. Ben her zaman babam eve gelmesin diye hayal ediyordum.” Daha sonrasında kendisinin ilkokulda çok dışlandığından söz etmiştir. Bununla birlikte Elisa Durulay annesi hakkında ne kadar sakin olduğunu ve babasının da tam zıttı olarak oldukça sinirli olduğundan söz etmiştir.

‘’Garson olarak çalışmaya başladığımda babam bir gün çalıştığım cafenin önüne geldi ve bana mesaj attı. Babam bana ‘senin burda ne işin var’ dedi ve ben Kızılay’ın ortasında rahat bir 20 dakika dayak yedim. Saçımdan tuttu beni eve götürdü.’’

İfadelerine yer vermiştir. Bununla beraber aynı zamanda yarışmada abisinin vefat ettiğinden de söz etmiştir. Peki Elisa Durulay abisi neden öldü? Başarılı yarışmacının abisi 4 yıl önce trafik kazası sonucunda vefat etmiştir. 

Geçtiğimiz saatlerde fenomen Elisa Durulay sosyal medya hesabından hamile olduğunu takipçileri ile paylaştı. Daha öncesinde Kısmetse Olur erkekler evinin eski yarışmacılarından Furkan Can ile sevgili olan Elisa Durulay bebeği hakkında ilk kez bilgi verdi. Henüz babası hakkında bilgi vermese de Instagram hesabından ‘’Hayatımın kariyerini kurarken hamile olacağımı düşünmemiştim.’’ sözüne yer verdi. Diğer İnstagram storysinde ise ‘’Kariyerde yaparım çocukta. Güçlü bir anneye sahip olacak hep.’’ ifadesine yer vermişti. 

Bununla beraber Elisa Durulay hamile olduğunu sevenleri ile paylaşınca birçok fanı tarafından destek görmüş ve hayranlarını sevindirmiştir. 

Bizi Instagram hesabınızdan takip etmeyi unutmayın.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Guarana Nedir, Faydaları Nelerdir?

B Vitamini Nelerde Bulunur?