Esra Bilgiç Kendini Tutamadı! Tüm Gücüyle Çalışıyor! İşte Sonuç

Sevilen oyuncu Esra Bilgiç diğer ünlülerden farklı olarak sosyal medya hesabından insanlara ulaşarak birçok kişinin derdine derman oldu. Enkaz altında bulunanlar bu ihtiyaç sahiplerine ve ihtiyacı çözmek adına sivil toplum kuruluşlarına yardımcı olan Esra Bilgiç sevenleri tarafından takdir gördü.

Sosyal medya hesapları; Instagram, Twitter gibi resmi hesaplarından anlık yayın yapan Esra Bilgiç özellikle enkaz altında bulunan kişilerin fotoğraflarını paylaştı. Yine bu kişilerin evlerinin bulunduğu adresi paylaşarak yetkililere bu şekilde aracılık yaptı. Böylece güzel oyuncu, birçok kişinin hayatını kurtardı. Günümüzde oldukça önem kazanan sosyal medya bu şekilde birçok kişiye hayatı destek vermiştir.

Dünya’da ve ülkemizde 2014 yılından bu yana oldukça tanınan Esra Bilgiç yer almış olduğu sinema ve dizi sektörleri sayesinde kariyer basamaklarını tamamlamıştır. Özellikle Esra Bilgiç’in hayran ve fan sayfaları sayesinde sosyal proje bazlı olarak Twitter ve Instagram adreslerini Kahramanmaraş Merkezli depremzedelere açtı.

Göçük altında bulunan, yardım gitmeyen yardım ihtiyaçlarının her birini tek tek sosyal medya hesabından paylaşan Esra Bilgiç bu sayede birçok kişinin hayatını kurtardı. Sosyal medya hesabından özellikle kayıp olan çocukların fotoğraflarında paylaşarak ailelerinin bulmasını sağlayan Esra Bilgiç sosyal medyada adeta gücünü gösterdi.

Milyonlarca kişinin takip ettiği sosyal medyanın gücünü bir kez daha gösterdi. Özellikle ünlülerin sosyal medya hesapları milyonlarca takipçiyi barındırıyor. Bu sayede oldukça fazla kişiye hızla ulaşan ünlüler sadece maddi olarak değil aynı zamanda da manevi olarak destek oldu. Sosyal medyada aktif olarak yer alan aktör Esra Bilgiç, eksik ihtiyaçları bu şekilde belirledi.

Beğenilen oyuncu hayran sayfaları sayesinde de yine çok başarılı konulara el attı. Türkiye bu deprem yüzünden oldukça yıprandı. Sosyal medya sayesinde yaralar sarılmaya başlandı. Esra Bilgiç ve diğer ünlüler kendilerine atılan dm ler ile ihtiyaçları belirlerken aynı zamanda da erkenden sonuca ulaştılar. Sosyal medyanın ne kadar önemli olduğu böylelikle bir kez daha görüldü.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Akın Akıncı: Cumhuriyetimizin 100. yılı böyle geçmemeliydi

Akın Akıncı: Cumhuriyetimizin 100. yılı böyle geçmemeliydi

Vali Şahin: Projelerin gerçekleştirme tablosu fena değil

Vali Şahin: Projelerin gerçekleştirme tablosu fena değil