Eylül Adıgüzel kimdir? Fenomen güzel hakkında merak edilen tüm detaylar!

Twitch platformunun kraliçelerinden olan Eylül Adıgüzel ile fenomen listemize devam ediyoruz. Twitch platformunda yakaladığı başarısı ile diğer sosyal medya platformlarında da hızla yükselen ve fenomen listesinde başı çeken güzel fenomen eylüladıgüzel kullanıcı isimi ile paylaşımlar yapıyor. Kısa zamanda geniş kitlelere hitap etmeye başlayan fenomen isimin takipçileri Adıgüzel hakkında arama motorlarında sık sık soru sormaya başladılar.

Eylül Adıgüzel kimdir?  Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Özel hayatı ile de sık sık gündeme gelen başarılı sosyal medya fenomeni 7 temmuz 2016 tarihinde kendisi gibi sosyal medya fenomeni olan Kaan Atıcı (elwind) ile sevgili olmuştur. Ancak son zamanlarda çıkan iddialar doğrultusunda ilişkilerin yürütemedik dedi gerekçesiyle sosyal medyadan takipçilerine ayrıldıklarını dile getirdikleri konuşuluyor.

Şuan ağırlıklı olarak dijital platformlar ile alakadar olan başarılı sosyal medya fenomeni Okan Üniversitesi Mütercim Tercümanlık bölümünde eğitimine devam etmektedir.

Sosyal medya fenomenin takipçilerinin bir diğer merak ettiği önemli konu ise ünlü sosyal medya fenomenin ne kadar kazandığı oldu. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için bu konuyu araştırdık ne yazık ki kayda değer bilgilere ulaşamadık.

Sosyal medya fenomenin takipçilerinin bir diğer merak ettiği önemli konu ise ünlü sosyal medya fenomenin ayak numarası oldu. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için bu konuyu araştırdık ne yazık ki kayda değer bilgilere ulaşamadık.

Dövmeleri ve piercingleri de dikkat çeken başarılı sosyal medya fenomeninin takipçilerin en çok merak ettiği ise vücudunda kaç tane piercingleri  oldu oldu. Başarılı sosyal medya filminin iki tane dövmesi 4 tane de piercingi var. 

Başarılı sosyal medya fenomeni Duygu Köseoğlu ile gülmeme challenge yaptı!

Sosyal medya dünyasının başarılı içerik üreticilerinden olan Adıgüzel ve Duygu Köseoğlu dostluğu adeta kıskandırdı. Sosyal medya fenomeni güzel Youtube yüklediği videonun altına bu yorumu düştü: “Hepinize merhaba, bu videomda size Mayıs ayı favorilerimi göstermek istedim aynı zamanda Duygu beni kışkırttı.”

Başarılı sosyal medya fenomeni güzele ulaşabileceğiniz sosyal medya hesaplarını siz değerli takipçilerimiz için derledik.

Twitch hesabında eylüladıgüzelhesabıyla paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken Adıgüzel’in Twitch hesabına buradan ulaşabilrsiniz.

 Sosyal medya platformların yanı sıra son yıllarda popüler hale gelen uygulama olan Youtube’da ise 180K takipçisi var. Adıgüzel’in Youtube hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

İnstagram hesabında larisafenty hesabıyla paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken Adıgüzel’in instagram da ise 192K takipçiye sahip.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Masumlar Apartmanı Ege ( Emir Özden) kimdir? hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Mevlana Restoran’ın acı günü

Kepez Belediyespor güreşçisi Türkiye 2’ncisi