FUN&SUN TÜRKİYE’YE PREMIUM JET İLE UÇUŞLARA BAŞLIYOR

FUN&SUN TÜRKİYE'YE PREMIUM JET İLE UÇUŞLARA BAŞLIYOR

18.05 , 22.05 ve 02.06 itibari ile başlayıp haftada 3 sefer yapılacak Antalya uçuşları tamamen Rixos Hotels ile beraber exclusive olarak planlanıp Ekim ortasına kadar devam edecektir, tatil için Rixos otellerini tercih eden misafirler Premium Jet ile üst düzey uçuşun tadını çıkaracaklar.

14.06 itibari ile 10ar günlük programlar halinde devam edecek Bodrum uçağı ise Eylul ortasına kadar hizmet verecektir. Bodrum için FUN&SUN Premium misafirlerine bölgede hizmet verdiği 22 Premium oteli sunacak.

Uçuşlara başlanacak Premium Jet’te 2023 yılında salonu tamamen yenilenen 50 adet Business Class koltuk bulunmaktadır , misafirlere 25 kg bagaj hakkinin dışında özel kullanıma yönelik multimedya tablet ve kulaklık verilecektir. Uçakta ayrıca sıcak , soğuk yiyecekler , alkollü ve alkolsüz üst segment içecekler servis edilecektir. Misafirler Moskova ,Antalya ve Bodrum Havalimanlarındaki Business Lounge Hizmetinden de faydalanacak.

Antalya ve Bodrumda havalimanlarında karışılacak misafirler FUN&SUN in sunduğu özel desk ve tabela ile karşılama, muhtelif hediyeler, özel donanımlı transfer araçları ve bu konuda eğitilmiş rehberler eşliğinde Premium Servis alacaklar.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
SELAHATTİN BİLGEN ASALETEN ATANDI

SELAHATTİN BİLGEN ASALETEN ATANDI

Antalyada servis aracı devrildi: 19 kişi yaralandı

Antalya’da servis aracı devrildi: 19 kişi yaralandı