Gerçek Sağlar kimdir?

Gerçek Sağlar nereli? Kaç yaşında?

Gerçek Sağlar kimdir, aslen nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Gerçek Sağlar oynadığı diziler? Gerçek Sağlar sevgilisi, eşi, kiminle evli, çocuğu var mı? Gerçek Sağlar boy kilo yaş bilgileri. Gerçek Sağlar kim? Gerçek Sağlar hakkında merak edilenler kariyeri, vikipedi, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Gerçek Sağlar hayatı ve biyografisi

Gerçek Sağlar Türk dizi, tiyatro ve sinema oyuncusudur. 2003 yılında başladığı oyunculuk kariyerinde en büyük çıkışını Kurşun Yarası dizisinde Gülsüm rolü ile yaptı. Ardından Sakarya Fırat dizisinde canlandırdığı Küpeli Necla rolü ile hafızalara kazındı.

Gerçek Sağlar 19 Mart 1977 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Eğitim hayatına Ankara’da başladı. Liseden mezun olduktan sonra 11 yıl Ankara Devlet Tiyatrosu’nda bale eğitimi aldı. Üniversite eğitimini Ankara Devlet Konservatuvarı Bale ve Tiyatro Bölümünde tamamaldı. Ardından Amerika New York Columbia Üniversitesi’nde oyunculuk üzerine master yaptı. Annesi tiyatro oyuncusu Serap Sağlar ve babası ise tiyatro ve sinema sanatçısı Mehmet Büyükağaoğlu’dur. Ayrıca Kültür ve Turizm Eski Bakanı Fikri Sağlar’ın üvey kızıdır. Daha önce 2006 yılında AKUT görevlisi Alp Emre Kököz ile nikah masasına oturmuş ancak 2010 yılında bu evliliği sona erdirmiştir. Türk dizi ve sinema oyuncusu Kürşat Alnıaçık’ın eşidir. Gerçek Sağlar Kürşat Alnıaçık ile 27 Ekim 2013 tarihinde evlendikten sonra Gerçek Sağlar Alnıaçık soyadını aldı. Ayrıca Yankı adında kardeşi bulunmaktadır.

Gerçek Sağlar dizi oyunculuğuna 2003 yılında “Gurbet Kadını” dizisinde “Aysel” rolü ile adım attı. Aynı sene “Kurşun Yarası” dizisinde “Gülsüm” Çengi Eleni rol ile en büyük çıkışını yaptı. 2005 yılında “Naciye’yi Kim Sevmez” dizisinde “Naciye” rolüne hayat verdi. 2006 yılında beyazperde de “Kod Adı” sinema filminde “Berna Keskinok” rolünde oynadı. 2009 yılında “Sakarya Fırat” dizisinde canlandırdığı “Küpeli Necla” rolü ile hafızalarda yer edindi. Ardından diğer dizi film projelerinde rol almaya devam etti. 2016 yılında “Seviyor Sevmiyor” dizisinde “Neşe” rolüne hayat veren isim oldu.

Gerçek Sağlar boyu 1.65 cm kilosu 57 kg burcu Balık.

Gerçek Sağlar dizileri ve filmleri

Gerçek Sağlar oynadığı diziler? Gerçek Sağlar hangi dizilerde oynadı?

 • 2016 Seviyor Sevmiyor (Neşe)
 • 2014 Beni Sen Anlat
 • 2010 Vakit (İmamın karısı)
 • 2009 Sakarya Fırat (Küpeli Necla)
 • 2008 Vurgun (Suna)
 • 2007 Kod Adı Kaos (Berna Keskinok)
 • 2006 Kod Adı (Berna Keskinok)
 • 2005 Kabuslar Evi: Çizgisiz Zamanlar (Genç Sevil)
 • 2005 Naciye’yi Kim Sevmez (Naciye)
 • 2003 Kurşun Yarası (Gülsüm)
 • 2003 Gurbet Kadını (Aysel)

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

TÜRKİYE’DEKİ İLK VE TEK PADEL TENİS KORTU SHERATON ISTANBUL CİTY CENTER’DA

Gamze Karta kimdir?