Gözde Demiral (Miafitz) Kimdir?

Sosyal medya fenomeni Gözde Demiral kimdir dediğimizde akıllara ismi Miafitz geliyor. Gelin kendisini yakından tanıyalım. Kimdir, kaç yaşında, sevgilisi var mı, Boyu, kilosu ve burcu nedir gibi soruların cevaplarını bulalım.

Exatlon Challenge yarışmasında youtuber ve çeşitli alanlarda tanınmış kişiler yer alacak. Yarışma Dominik’te çekiliyor. Çekimler devam ediyor. Ayrıca televizyon kanallarında değil netflix üzerinden yayına başlayacaktır.

Yarışmayı TV 8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı yarışmayı hazırlamıştır. 18 kişiden biri de Gözde Demiral’dır. Gözde Demiral (MiaFitz) olarak biliniyor. Twitch yayıncılığı ve Youtuberlik yapmaktadır.

Exatlon Challenge programını sevilen Youtuber Orkun Işıtmak sunacaktır. Oğuzhan Uğur ise yorumcu olarak yer alacak. Yarışmacılar dergi editiörü, vlogger, sporcu, ınstagram yıldızı, youtuber, Tv yıldızı, twitch yayıncısı, spor muhabiri, fitness sporcusu, haber spikeri oyuncu gibi çeşitli alanlarda tanınan ve sevilen kişiler.

Gözde Demiral’ın bir abisi vardır iki kardeşlerdir. Annesini henüz daha çok küçükken kaybetmiştir.

Gözde Demiral İzmir Ekonomi Üniversitesi Sinema ve dijital medya bölümünü bitirmiştir.

Tanınan YouTuber Miafitz yani Gözde Demiral Türkiye’deki içerik üreticilerinin ödül aldığı törende Yılın Kadın Yayıncısı ödülü ile başarılarına yenisini eklemiştir.

1998 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Annesini çok küçükken yaştayken kaybetmiştir. 7 yaşından 20 yaşına kadar tiyatro eğitimi almıştır. Tiyatro, resim, voleybol, yüzme, dans gibi çok önemli dallarla ilgilenmiştir. İzmir Ekonomi Üniversitesi Sinema ve dijital medya bölümünden mezun olmuştur. İleri de asıl mesleğinin sinema olmasını istiyor.

Twitch kanalında çok izlenen fenomenlerden birisidir. Güzelliği ve oyunlardaki başarısı ile dikkat çekiyor. Oynadığı oyunlar Lol ve Pubg. Twitch kanalındaki ismi MiaFitz’dir. Bu ismin hikâyesi ise 5-6 yıl önce Instagram hesabının ismini Mia olarak almak istemiş fakat bu isim kullanıldığı için yanına sevdiği yazar F. Scott Fitzgerald’ın isminin Fitz kısmını kullanarak ismini MiaFitz olarak oluşturmuştur.

2017’de Gaming İstanbul fuarına katılmıştır. Ve burada Twicth’de yayın yapmaya karar vermiştir. Aslında fuara röportaj yapmak için ve sunuculuk için katılmış ancak orada tanışığı bir kişi Twitch’de yayın yapması konusunda ikan etmiştir. Ve ilk yayını o konuşmadan 6 ay sonra yapmıştır.

Şimdilerde ise kanalında çok çeşitli konular paylaşıyor. Güncel sevilen oyunları oynuyor, sohbet ile birlikte oynanacak oyunlar oynayıp sohbet ediyor. Video izleyip eğleniyor, güncel yaşamdan film, dizi, kitap gibi konular üzerinde sohbet ediyor. Bazen konular derinleşip ciddileşebiliyor.

Sosyal medyada tanınması kendi yaşamında da tanınmasını sağlamış. Kendisini tanıyanlar sokakta sevgi dolu tavırlar sergileyerek Gözde’yi oldukça mutlu ediyorlar.

Gözde Demiral’ın yani MiaFitz’in Twitch kanalında 373 bin takipçisi var ve ortalama 6 bin görüntülenme sayısına sahiptir. Youtube kanalındaki ismi Gözde Demiral’dır ve abone sayısı 46,5 bindir. Videolarının ortalama 350bin görüntülenmesi vardır. Instagram hesabındaki ismi miafitz’dir ve 2020 itibariyle 423 bin takipçisi vardır. Paylaşımları 85-90 bin beğeni almaktadır.

Son zamanlarda ise Gözde Demiral, Acun Ilıcalı’nın hazırladığı youtube ve netflix’de yayınlacak olan Exatlon Challenge yarışmasında yer almaktadır. Bu yarışmada youtuber ve tanınmış kişiler yer alacaktır. Yarışma Dominik’te çekilmektedir. Yarışma da Gözde’ye başarılar diliyoruz.

Gözde Demiral yaptığı yemeklerin güzel olduğunu bu konuda başarılı olduğunu düşünüyor. Aynı zamanda çizim de yapıyor ve çizimlerinin de iyi olduğu düşüncesinde. Evde yalnız kaldığı zamanlarda dans edip şarkı söylemeyi çok seviyor. Dar ve kapalı alanlarda çok daraldığını ve bu alanların fobisi olduğunu dile getirmiştir.

Arkadaşlarına karşı çok kıskanç olduğunu ve arkadaşlarını başkalarından kıskandığını söylemiştir bu özelliğini sevmiyor. Aynı zamanda bazı olayları çok abartması ve bazı duyguları çok derin yaşadığını ve bu huyunu da sevmediğini söylemiştir. Lol oyununu çok fazla seviyor.

Dünyayı gezerek Vlog çekmek istiyor. Japonya’da seslendirme yapmak istiyor. Şarkı söylemeyi çok seviyor. İleride Piyano ve şan dersleri almak istiyor. Kanalında söylediği şarkıları sevenleri için seslendirmek istiyor.

Annesini kaybettiği için annesinden bir şeyler taşımak ona iyi geliyor, annesinin bir kolyesinin uğur getirdiğini söylüyor ve hep yanında taşıyor. Uğurlu sayısı ise 8’dir.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Melis Sander

Melis Sander

Berkay Tulumbacı

Berkay Tulumbacı