Greta Fusco

Greta Fusco

Greta Fusco kimdir, kaç yaşında, son hali, şimdiki hali, wikipedia bilgileri. İftarlık Gazoz sinema filmi ve rol aldığı HOMS 2016 A.D. filmleri ile hafızalarda yer alan Türk kökenli İtalyan oyuncu Greta Fusco yetenekleri ile sahneleri dolduruyor.

Greta Fusco 2005 yılında İtalya’da dünyaya geldi. Annesi Türk asıllı İtalyan sanatçı Yasemin Sannino ve babası ise ünlü Hollywood aktörü Cosimo Fusco‘dur. Yaşamını İtalya’da sürdüren ve Türkçe bilmeyen Greta Fusco ilk oyunculuk deneyimini beyazperde de 2015 yılında İftarlık Gazoz adlı sinema filmi ile gerçekleştirdi. Aynı yıl yönetmen koltuğunda babası Cosimo Fusco’nun oturduğu HOMS 2016 A.D. filminde rol aldı.

İftarlık Gazoz sinema filmi için özel olarak davet edilen Greta Fusco Türkçe bilmediği için oyuncu koçu Ümmü Putgül’den eğitimler aldı. Annesi Yasemin Sanino ise İftarlık Gazoz sinema filmde müzik öğretmenine hayat veren isim oldu. Greta Fusco İftarlık Gazoz sinema filmde Berna rolüne hayat verdi.

Greta Fusco Türkiye’de 2016 yılında vizyona giren İftarlık Gazoz sinema filminin ardından ülkesi İtalya’ya geri döndü ve eğitimine oyunculuk çalışmalarına İtalya’da devam etmektedir.

Greta Fusco oynadığı diziler ve filmleri

  • 2016 İftarlık Gazoz (Berna)
  • 2016 HOMS 2016 A.D.  

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

ALMANYA’DAN YURTDIŞI ÇIKIŞLAR 4 AYDA % 8 DÜŞTÜ

OTELLERDE ÜRETİM FİYATLARI VE SATIŞ FİYATININ ÜZERİNDE ARTIYOR