HİLTON,SEYCHELLES AÇILDI

HİLTON,SEYCHELLES AÇILDI

Mahé’nin güneyinde yer alan Canopy by Hilton Seychelles, markanın dünyadaki ilk resort tesisi. Hem aileler hem de macera arayanlar için cennet gibi bir kaçamak sunmak üzere yerel yetenekleri çağdaş cazibeyle kusursuz bir şekilde harmanlıyor. Jardin du Roi’ye (Baharat Bahçesi) ve sığ, sakin deniziyle bilinen Anse à la Mouche plajına kısa bir sürüş mesafesindeki 120 konuk odalı tesis, yörenin unsurlarını yansıtan şık tasarımlı odalardan sakin spaya ve dünya standartlarında yiyecek ve içecek sunumlarına kadar otantik bir konuk deneyimi sunmak için çevresinden ilham alıyor.

Hilton Orta Doğu ve Afrika Başkanı Guy Hutchinson açılışla ilgili şu değerlendirmelerde bulundu: “Canopy by Hilton Seychelles’in hizmete girmesiyle birlikte Hint Okyanusu’ndaki portföyümüzü büyütmeye devam etmekten ve konuklarımıza inanılmaz güzellikte destinasyonlar sunmaktan heyecan duyuyoruz. Kısa süre önce açılan Waldorf Astoria Seychelles Platte Island da dahil olmak üzere Seyşeller’deki beş Hilton markalı tesise katılan Canopy by Hilton Seychelles, konuklara ünlü Hilton misafirperverliğimizi Mahé’nin yerel cazibesiyle güzel bir şekilde bütünleştiren unutulmaz bir konaklama vaat ediyor.”

Konuklar tesisin üç farklı yemek mekanında olağanüstü mutfak seçeneklerinin tadını çıkarabiliyorlar. Avocet’te hoş kahvaltı çeşitlerinin yanı sıra öğle ve akşam yemeklerinde alakart Fransız ve Creole füzyonları servis ediliyor. Akşam deneyimleri, mükemmel bir konaklama için cazip eğlence seçeneklerine de sahip.

Hint Okyanusu‘nun kristal berraklığındaki sularına bakarak dinlenmek ve dalmanın keyfini çıkarmak için mükemmel bir yer olan Sega Bar’da eğlence, Seyşeller’in geleneksel Sega dansının ruhuyla buluşuyor. Bu arada, bu yılın sonlarına doğru açılacak olan Palem deniz kenarında, konuklarına Endonezya, Tayland ve Çin’den lezzetler ve yerel olarak hazırlanmış kokteyller ile Asya esintili bir yemek deneyimi sunacak.

Canopy by Hilton Marka Lideri Jenna Hackett şunları ekledi: “Markanın eğlence ve tatil destinasyonlarındaki ayak izini genişletmekten ve Seyşeller’de dünyanın ilk Canopy by Hilton tesisini açmaktan heyecan duyuyoruz. Dünya genelinde 40 tesisten oluşan portföyümüze katılan Canopy by Hilton Seychelles, Anse à la Mouche’nin otantik yerel havasını bölgenin özünü yakalayan sofistike bir tasarımla harmanlayarak konuklara cennetten bir kesit sunuyor. Konuklarımızı bu muhteşem destinasyonda ağırlamak için sabırsızlanıyoruz.”

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Ceza infaz koruma memuru, kazada yaşamını yitirdi

Ceza infaz koruma memuru, kazada yaşamını yitirdi

ETSTUR, 2023 YILINDA DA KARBON AYAK İZİNİ DENGELEDİ!

ETSTUR, 2023 YILINDA DA KARBON AYAK İZİNİ DENGELEDİ!