Hükümsüz dizisinin İshak’ı (Mustafa Aran) kimdir?

Hükümsüz dizisinin İshak’ı (Mustafa Aran) kimdir?

Rol aldığı her iki dizide de gösterdiği performans ile genç kızların yüreklerini hoplatmayı başaran yakışıklı oyuncunun özel hayatı bir hayli araştırılmaya başlandı. Akıllarda sürekli Ada Masalı Mustafa Aran kimdir? Sorusu yankılandı. Burak ve İshak karakterleri ile ön plana çıkan Mustafa Aran başka hangi dizi ve filmlerde rol aldı? Genç kızların en merak ettiği sorulardan birisi ise şüphesiz Mustafa Aran’ın sevgilisi var mı? veyahut Mustafa Aran’ın sevgilisi kim? Gelin hep beraber akıllardaki soru işaretlerine çözüm bulalım.

Geçtiğimiz haftalarda Instagram hesabına güzeller güzeli bir genç kızı öperken poz atması ile akıllarda Mustafa Aran’ın sevgilisi kim? Soruları yankılanmayı başladı. Genç oyuncu gönderiyi paylaştığında sevgilisi olup olmadığı hakkında herhangi bir bilgi paylaşmadı. Google üzerinde Mustafa Aran’ın kardeşi hakkında da herhangi bir bilgi olmaması, genç oyuncunun sevgilisinin olabileceği ihtimallerini arttırdı.

Kökenden tiyatro eğitimi almaya başlayan yakışıklı oyuncu 2000 senesinde dünyaya gelmiştir. Z kuşağa dahil olan Mustafa Aran’ın yaşı biz yazımızı yazarken 21’dir. Genç erkek oyuncular listesine adını altın harflerle kazımayı başaran sempatik oyuncu İstanbul doğumludur. Aslen nereli olduğu hakkında ise herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Mustafa Aran hakkında kabaca bilgi sahibi olduğumuza göre, fiziksel özelliklerinden de söz etmeden geçmeyelim istedik. Duruşuyla dosta güven, düşmana korku salan Mustafa Aran’ın boyu 1.81’dir. Ada Masalı dizisinde rol aldığından beri düzgün fiziği ile mankenlik ajanslarını peşinden koşturan yakışıklı oyuncu,  formunu nasıl koruduğuna dair herhangi bir bilgi paylaşmadı. Mustafa Aran’ın kilosu ise boyuna orantılı olarak 75’dir.

Gösterdiği sempatik davranışlardan ötürü gönlünü fethettiği genç kızların aklında ‘Mustafa Aran hangi dizilerde oynadı?’ soru işaretini bıraktı. Başarılı oyuncu başrollerinde Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz yer aldığı Ada Masalı dizisinde Burak rolünü canlandırarak ilk dizi deneyimini yaşadı. Daha sonra internet dizisi olarak 2021’de Exxen’de yayınlanan Hükümsüz dizisinde İshak’a hayat verdi. Bunun yanı sıra Mustafa Aran’ın oynadığı tiyatrolar da hatrı sayılır sayıda. 2018 senesinde Benden Selam Söyle Anadolu’ya tiyatro oynunda ve Ateş Yüzlü oyununda kendisini gösterdi. Adım adım kendini bütün dizilerde göstermeye başlayan Mustafa Aran hangi ajansta olduğu da merak edilenler arasında yerini aldı. Sempatik oyuncu Role Talent Ajansın oyuncusudur.

Tiyatro da gösterdiği başarıyı televizyonlara da taşımaya başaran sempatik isim İstanbul Haliç Üniversitesi Konservatuvar Bölümü’nden mezun oldu. Daha sonra hız kesmeden oyunculuğa devam eden oyuncu, kariyer basamaklarını emin adımlarla tırmanmaya devam ediyor.

Mustafa Aran Instagram

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Dünya Hali dizisinin İnan’ı Eray Kaman kimdir?

Dünya Hali dizisinin İnan’ı Eray Kaman kimdir?

The Guardiana çıkan ilk Türk İnfluencer Büşra Duran Gündüz kimdir?

The Guardiana çıkan ilk Türk İnfluencer Büşra Duran Gündüz kimdir?