KADINLAR ‘AKSU TUR’ İLE YOLLARDA!

KADINLAR ‘AKSU TUR’ İLE YOLLARDA!

’’ Limitsizsiniz… ‘’ sloganı ile turizm taşımacılığı yolunda daha büyük hedeflere doğru ilerleyen, kalitesini en iyi çizgide sürdürmek için yeniliklere açık bir firma olan Aksu Tur, turizm taşımacılığı, kongre taşımacılığı ve son dönemlerde yoğunlaştığı VIP araç hizmeti ile de sektörün yanında yer alıyor.

Antalya’nın turizm taşımacılığındaki önemli markalarından birisi olan Aksu Tur, kadın istihdamına da büyük önem veriyor. 8 Mart Dünya Kadınlar gününde bir mesaj veren Aksu Tur’un Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Karacan,’Amacımız kadın kaptanlarımızın sayısını arttırmak!”dedi.

Hedefin bu yıl 20 Kadın kaptan sayısı olduğunu ifade eden Şeref Karacan, “ Kadın istihdam sayımızı her yıl daha da çoğaltıyoruz. Kadınlarımızın yapamayacakları iş yok. Her işin üstesinden geliyorlar. 2023 yılında kadın kaptan sayımız sekizdi. Bu sayıyı bu yıl en az 20’ye çıkarmak istiyoruz. Kadınların olduğu yerde disiplin de var. Kadınlarımız işlerinde çok dikkatli ve titizler. Bizleri tercih eden konuklarımız kadın kaptanlarımızı özellikle VIP araçlarımızla tercih ediyorlar ve oldukça memnunlar. Biz kadın çalışan sayımızın artması için bu sayıyı Antalya İl Kültür ve Turizm Müdürümüz Candemir Zoroğlu ve TGA iş birliğinde artırmak üzere bir programı yürütüyoruz. Başta kadın kaptanlarımız olmak üzere tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günlerini kutluyorum” dedi. 

200’den fazla araç kapasitesine sahip olan Aksu Tur, sektöründe 30 yılı aşkın tecrübesiyle kalitesini her geçen gün artırarak hizmetlerine devam ediyor.Aksu Tur, Şeref Karacan’ın önderliğinde oğulları Yusuf Karacan ve Kaan Karacan’ın çağdaş fikirleri ile sektörün önde gelen isimlerinden olmaya devam ediyor. Aksu Tur  halen  215’e yakın araç ile hizmet veriyor. Bu sayı yaz aylarında artan talebe göre 500 araca kadar çıkıyor.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Turizme yılbaşı morali

Turizme yılbaşı morali

TURİZMİN GELECEĞİNİ 'GECE MÜZECİLİĞİ' AYDINLATACAK

TURİZMİN GELECEĞİNİ ‘GECE MÜZECİLİĞİ’ AYDINLATACAK