Kaş Haberleri: Kaş’a yeni tarım müdürü

Kaşa yeni tarım müdürü

 

Ahmet ACAR/KAŞ, (DHA) – KAŞ Tarım ve Orman Müdürlüğü görevine 12 yıldır ilçede görev yapan veteriner hekim Eyüp Akbulut atandı.
Gökhan Göktaş’ın Kepez İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü’ne atanmasının ardından boşalan Kaş İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü görevine Eyüp Akbulut getirildi. Eyüp Akbulut, “10 yıldır Kaş İlçe Tarım ve Orman Müdürü olarak görev yapan Gökhan Göktaş’tan aldığımız bayrağı, çalışma arkadaşlarımla birlikte daha yukarılara taşımak için çalışacağım. Kaş tarımını ve hayvancılığını daha yukarılara taşımak için projeler üretmeye, Kaşlı üreticilere rehberlik etmeye çalışacağız. Kapımız Kaşlı üreticilere sonuna kadar açık olacak” dedi.
Evli ve bir çocuk babası olan Eyüp Akbulut, 1985 yılında Konya’nın Ereğli ilçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Ereğli’de yaptı. 2009 yılında Ankara Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi’nden mezun oldu. Veteriner hekim olarak Kaş’a atandı. 6 yıl tarım danışmanı olarak, Kaş’a bağlı hayvancılığın yaygın olduğu Sütleğen Mahallesi’nde görev yaptı. 6 yıldır da Kaş İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü’nde görev yapıyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Loading…

0
Kaş Belediyesi Sıfır Atık Tesisinin temeli atıldı

Kaş Haberleri: Kaş Belediyesi Sıfır Atık Tesisi’nin temeli atıldı

ATSO Başkanı Çetin: Büyümenin refah etkisinin bütün sektör ve kesimlere yayılmasını sağlamalıyız

Antalya Haberleri: ATSO Başkanı Çetin: Büyümenin refah etkisinin bütün sektör ve kesimlere yayılmasını sağlamalıyız