Kerem Saka kimdir?

Kerem Saka kimdir?

Gerçek adı: Kerem Saka
Doğum tarihi: 15 Mart 1977
Doğum yeri: İstanbul
Boy: 1.75 cm
Kilo: 75 kg
Burcu: Balık
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Boşandı (Yıldız Asyalı ile)
Meslek:  Yönetmen
İnstagram hesabı için tıklayın

Kerem Saka nereli? Kaç yaşında?

Kerem Saka kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Kerem Saka sevgilisi? Kerem Saka yönetmen ilk eşi, eski eşi, çocuğu, filmleri? Kerem Saka Yıldız Asyalı boşandı mı? Hakkında merak edilenler hayatı ve biyografi bilgileri kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Kerem Saka hayatı ve biyografisi

Kerem Saka Türk yönetmen’dir. Ekşi 18, Hayat Apartmanı ve Arka Sokaklar filmlerinin yönetmenliğini yaptı.

Kerem Saka 15 Mart 1977 yılında İstanbul’da dünyaya geldi.Eğitim hayatına İstanbul’da başladı. Kariyerine dizi ve filmlerde reji asistanı olarak başladı. “Ekşi 18”, “Hayat Apartmanı” gibi dizilerde yardımcı yönetmenlik ve “Arka Sokaklar” dizisinde ikinci yönetmen olarak görev aldı. Özel yaşamında daha önce de evlilik yapan Kerem Saka’nın Aslı ve Medeni Kemal isminde 2 çocuğu bulunmaktadır.

Kerem Saka medya ve magazin dünyasında 2 yıldır tanıdığı ve 4 ay birlikte olduğu oyuncu Yıldız Asyalı ile Muğla Bodrum Gümüşlük’te nikah masasına oturdu. Kerem Saka Yıldız Asyalı evliliği 29 Haziran 2020 tarihinde yapıldı. Ardından Kerem Saka Yıldız Asyalı çifti evliliklerini 1 ay sonra sona erdirdi. Oyuncu Yıldız Asyalı, daha önce de 2015 yılında iş adamı Emre Vatansever ile evlenip 2 yıl sonra boşanmıştır.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Kayra Zabcı kimdir?

Kayra Zabcı kimdir?

Mine Baysan kimdir?

Mine Baysan kimdir?