KETAV’DA VOLKAN YORULMAZ’LA DEVAM!

KETAV’DA VOLKAN YORULMAZ’LA DEVAM!

Türk turizminin ilk planlı turizm bölgesi olan Kemer ilçesinin 1985 yılında yurtiçi ve yurtdışı tanıtımı için turizmciler tarafından kurulan Kemer Yöresi Tanıtım Vakfı (KETAV)’ın Genel Kurulu, Göynük mahallesinde bulunan Mirage Park Resort’da düzenlendi. Toplantının Divan Başkanlığı’nı Kurucu Başkan Turgut Gür tarafından yapıldı. Genel Kurula Kemer Kaymakamı Ahmet Solmaz’da katıldı.

Divan Başkanı ve yazmanların seçimi ile başlayan genel kurula saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla devam edildi. Vakfın 2022 yılı faaliyet raporunun okunmasının ardından oy birliği ile ibra edilirken ardından 2022 yılı bilanço ve gelir gider hesapları ve denetleme kurulu raporu okunarak oy birliği ile ibra edildi.

Son olarak ise 2023-2026 yılları arasında görev alacak yönetim kurulu asil ve yedek üyelerin ve denetim kurulu asil ve yedek üyelerin seçimi yapıldı.

Seçimlerde mevcut Başkan Volkan Yorulmaz ve listesinde bulunan turizmciler Ethem Okudur, Levent Kılıçoğlu, Burak Orkut, Haydar Gümrükçü, Buğra Berberoğlu, Hasan Aydın Aytuğ, Deniz Akdoğan ve İsmail Kıyar,KETAV’ın yeni yönetimini oluşturdular.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
'TOUR OF ISTANBUL' DÜNYANIN İLGİSİNİ ÇEKTİ

‘TOUR OF ISTANBUL’ DÜNYANIN İLGİSİNİ ÇEKTİ

ZİYARETÇİ AKINI YAŞANDI

ZİYARETÇİ AKINI YAŞANDI