Kokainler imha edilmeyip torbacılara satıldı

 İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya ilişkin yeni iddialarda bulunan organize suç örgütü liderliğinden zanlı Sedat Peker, yakalandığı açıklanan kokainlerin yerine diş sağlığıyla ilgili maddelerin imha edildiğini ve bu kokainlerin Avcılar bölgesindeki rezidanslarda torbacılara satıldığını ispatlarıyla anlatacağını ifade etti.

AVCILAR’DA TORBACILARA SATILIYOR

Peker’in şu paylaşımları yaptı: “(Süleyman Soylu) devamlı şu kadar kokain yakaladık, bu kadar kokain yakaladık diyor ya; ben size bu kokainlerin yerine diş sağlığıyla ilgili maddelerin nasıl imha edildiğini, bu kokainlerin ise Avcılar bölgesindeki rezidanslar başta olmak üzere şehrin içindeki bazı lüks rezidanslardaki dairelerde, orta ölçekli torbacılara nasıl satıldığını önümüzdeki günlerde ispatlarıyla, keyifle anlatacağım. Bunları yapanlar kim mi?”

SOYLU’YA YAKIN GRUP ELEMANLARI

“Tabii ki (Süleyman Soylu) yakın grupların elemanları. Ben tüm bunları size umutlarınızı yitirin diye anlatmıyorum. Bir gün siz ülkenin yönetimini ele aldığınızda, bunlarla nasıl baş edeceğinizi öğretmek için anlatıyorum. 40 yaşından küçük kardeşlerim, bana devamlı namus sözü verdiğimi hatırlatacağınıza, akit yaptığımızı hatırlatacağınıza, siz de akitinize sadık kalın. Zamanınızın birçoğunu fuzuli işlerde geçiriyorsunuz”.

40 YAŞ ÜSTÜNDEN BİR ŞEY OLMAZ

“Bizim akitimize göre siz benim ifşa ettiğim suçları takip edecektiniz. Bunlarla ilgili muhalefete ve namus sahibi olan basın kuruluşlarına baskı yapacaktınız. Ben de size akitimizi hatırlatmak isterim. Siz de verdiğiniz sözü tutun. Ben dahil 40 yaşından büyüklerden bir şey olmaz diye devamlı söylüyorum ya, bunun en büyük ispatı hem mevcut iktidarı destekleyenlerin, hem de muhalif olanların içindeki 40 yaş üstünün açıklamaları ve kendi aralarındaki tartışmalarıdır”.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Saray’ın 21 milyonluk elektrik faturası!

Serik Haberleri: Serik’te uyuşturucu operasyonu