Kübra Tanış kimdir?

Kübra Tanış kimdir?

Gerçek adı: Kübra Tanış
Doğum tarihi: 1988
Doğum yeri: İstanbul
Boyu: 1.70 cm
Kilo: 60 kg
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim durumu: Bilinmiyor
Medeni hali: Evli (Fırat Tanış ile)
Meslek: Bilinmiyor
İnstagram hesabı için tıklayın.

Kübra Tanış kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

Kübra Tanış kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu, instagram hesabı, ne iş yapıyor, oynadığı diziler, kiminle evli, oyuncu Fırat Tanış ile ne zaman evlendi? Kızının adı ne, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Kübra Tanış hayatı ve biyografisi

Kübra Tanış 1988 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Kübra Tanış medya ve magazin dünyasından oldukça uzakta olan bir isim. Kendisi Oyuncu ve Müzisyen Fırat Tanış’ın eşidir. Kübra Tanış Fırat Tanış ile ne zaman tanıştığı bilinmemektedir. Ancak 2014 yılında dünya evine girdikleri bilinmektedir.

Aynı yıl içinde 24 Temmuz 2014 tarihinde bir kız çocukları dünyaya geldi. Kızının adı da bilinmiyor. Oyuncu Fırat Tanış özel hayatını magazin ve medya dünyasından uzak tutan bir isim olarak bilinmektedir. Bu nedenle Kübra Tanış ve kızı hakkında bilgiler oldukça kısıtlıdır.

Kübra Tanış ne iş yapıyor?

Medyada Kübra Tanış ne iş yapıyor şeklinde sorulara karşın aynı zamanda oynadığı diziler var mı şeklinde de araştırma yapılmıştır. Fakat, Kübra Tanış mesleği hakkında yeterli bir bilgi yoktur. Kübra Tanış eşi Fırat Tanış ve kızları ile birlikte İstanbul’da yaşamını sürdürmektedir.

Kübra Tanış eşi ve kızının fotoğrafları

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Tolga Koçyiğit kimdir?

Tolga Koçyiğit kimdir?

Berke Bük kimdir?

Berke Bük kimdir?