Larisa Derya Kılıç (larisafenty) kimdir? Sevgilisi var mı? Kaç yaşında?

Twitch platformunun kraliçelerinden olan Larisa Derya Kılıç (larisafenty) ile fenomen listemize devam ediyoruz. Twitch platformunda yakaladığı başarısı ile diğer sosyal medya platformlarında da hızla yükselen ve fenomen listesinde başı çeken güzel fenomen larisafenty kullanıcı isimi ile paylaşımlar yapıyor. Kısa zamanda geniş kitlelere hitap etmeye başlayan fenomen isimin takipçileri Larisa Derya hakkında arama motorlarında sık sık soru sormaya başladılar.

Larisa Derya Kılıç (larisafenty) kimdir?  Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Başarılı sosyal medya fenomeni güzel kendisi gibi Bilkent Üniversitesi’nde psikoloji bölümünde öğrenci olan Mert Cem Şenocak ile sevgili. Başarılı sosyal medya fenomeni güzeli bilgisayar oyunlarıyla tanıştıran kişi de sevgilisi Mert Cem Şenocak olmuştur.

Şuan ağırlıklı olarak dijital platformlar ile alakadar olan başarılı sosyal medya fenomeni Bilkent Üniversitesinde Psikoloji bölümünde eğitimine devam etmektedir.

Sosyal medya fenomenin takipçilerinin bir diğer merak ettiği önemli konu ise ünlü sosyal medya fenomenin ne kadar kazandığı oldu. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için bu konuyu araştırdık ne yazık ki kayda değer bilgilere ulaşamadık.

Başarılı sosyal medya fenomeni güzele ulaşabileceğiniz sosyal medya hesaplarını siz değerli takipçilerimiz için derledik.

Twitch hesabında larisafenty hesabıyla paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken Larisa Derya’nın Twitch hesabına buradan ulaşabilrsiniz.

 Sosyal medya platformların yanı sıra son yıllarda popüler hale gelen uygulama olan Twitter’da ise 435K takipçisi var. Larisa Derya’nın Twitter hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

İnstagram hesabında larisafenty hesabıyla paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken Larisa Derya’nın instagram da ise 2K takipçiye sahip.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Masumlar Apartmanı Ege ( Emir Özden) kimdir? hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Dilara Toprakçı kimdir? Kaç yaşında? Sevgilisi kim?

Kuyucaklı Yusuf