Manavgat Haberleri: Manavgat’ın Anka kuşları buluşmaya devam ediyor

Manavgatın Anka kuşları buluşmaya devam ediyor

 

MANAVGAT, (DHA)- MANAVGAT Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in, yaşanan büyük yangın felaketine maruz kalmış afetzede çocukların ruh sağlıklarını iyileştirmek amacıyla hayata geçirdiği Manavgat’ın Anka Kuşları isimli proje, tüm hızıyla devam ediyor.

Demirciler, Dikmen, Ulukapı, Oymapınar, Yukarı Işıklar, Belenobası, Saraçlı, Aşağı Işıklar Yeniköy, Karavca, Külcüler ve Karaöz mahallelerinden yangınzedelerden oluşan 2-16 yaş aralığındaki çocuklar, Ilıca Meliha Ercan Engelsiz Merkezi’nde çeşitli aktivitelerle keyifli bir gün geçirdi. Manavgat Belediyesi çalışanları tarafından evlerinden alınmak suretiyle terapi eğitimine başlayan çocuklar, gün boyunca resim, bilgisayar, oyun aktiviteleri, dans ve hayvanat bahçesi gibi etkinliklerde eğlendi. Çocukları ve aileleri Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’i temsilen Başkan Yardımcısı Mustafa Ceylan ve birim müdürleri kapıda karşılayarak ağırladı.

Çocuklar ve aileleriyle tek tek ilgilenen Ceylan, “Manavgat Belediye Başkanımız Sayın Şükrü Sözen önderliğinde hayata geçirdiğimiz projemizle çocuklarımızı sosyal yaşama adapte etmeye ve gülümsetmeye devam ediyoruz. Eğitmen kadromuz, tüm çocuklarımızla bire bir ilgilenerek onları asla yalnız bırakmıyor. Manavgat Belediyesi, bu süreç içerisinde tüm imkanlarını onların iyiliği ve mutluluğu için kullanmaya devam edecektir” dedi.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Okul servislerinde dezenfekte çalışması

Kemer Haberleri: Okul servislerinde dezenfekte çalışması

Doğalgaz ve su borusu patladı, büyük panik yaşandı

Antalya Haberleri: Doğalgaz ve su borusu patladı, büyük panik yaşandı