Masterchef Burcu Kimin Kızı?

Masterchef Burcu kimin kızı?

Masterchef Burcu kimin kızı? Sorusu internet ortamında en çok araştırılan konulardan biridir. TV8 ekranlarında yayınlanan ve ekranlarda yer aldığı süre boyunca yüksek reyting oranlarına sahip olan Masterchef yarışmasının yarışmacıları merak ediliyor ve araştırılıyor. Masterchef eski yarışmacılarından olan ve oldukça dikkat çeken Burcu Önal hakkında ise pek çok konu merak ediliyor. Bu konulardan biri de Masterchef Burcu kimin kızı? Sorusunun cevabıdır.  

Masterchef Burcu hakkında merak edilen; Masterchef Burcu kimin kızı? Masterchef Burcu kimdir?Masterchef Burcu evlatlık mı? Burcu Önal kaç yaşında? gibi merak edilen soruların cevapları yazımızda yer alıyor. 

İlginizi Çekebilir: Yusuf Kaplan Kimdir? 

Masterchef Burcu kimin kızı? Sorusunun cevabı; yarışmacı Burcu Önal’ın programın bir bölümünde ailesinden kısaca bahsettikten sonra araştırılmaya başlanmıştır. Çin’de tıp okumaya başladığını fakat mutfağa duyduğu sevgiden dolayı okulu bırakıp, mutfak alanına yöneldiğinden bahsetti. Kariyer ve eğitim hayatında ailesinden maddi ya da manevi olarak herhangi bir destek almadığını söyleyen Burcu Önal, çok küçük yaşlarda Filipinli ve Çinli ailelerin yanında büyüdüğünü söyledi. 

Burcu Önal’ın yaptığı açıklamalar hakkında ‘Masterchef Burcu evlatlık mı?’ sorularının gündeme gelmesine neden oldu. Farklı kültürdeki ailelerin yanında yetiştiğini söyleten Burcu Önal’ın ailesi hakkında detaylı bilgi bulunmuyor. Kendisinin biyolojik ailesi ve evlatlık olup olmadığı hakkında net bir şey söylemek mümkün değil. 

1986 doğumlu olan Burcu Önal 37 yaşındadır. 

Burcu Önal Masterchef programına 2021 kadrosunda dahil olmuştur. 

Masterchef Burcu evlidir. Masterchef Burcu’nun eşi İbrahim Önal’dır. 

Burcu Önal aslen Diyarbakırlıdır.

İbrahim Önal ile evli olan Masterchef Burcu’nun çocuğu bulunmuyor. 

Masterchef Burcu ile Ajda Pekkan akraba mı? Sorusu pek çok kişi tarafından araştırılmaktadır. Bunun sebebi ise Burcu Önal’ın Ajda Pekkan hakkında bir anısını anlatmasıdır. Bu soruların sık sık araştırılması ve sosyal medya hesapları üzerinden kendisine de sorulması üzerine Masterchef Burcu Ajda Pekkan hakkında paylaşımlar yapmıştır. Burcu Önal’ın Ajda Pekkan hakkında yaptığı paylaşımın bir kısmı şu şekildedir:

“Ahh nerden başlasam nasıl anlatsam bendeki seni ifade eder bilemem… @ajdapekkan 

Küçücüğüm yolum bir starın sahnesinden geçiyor baktıkça gözlerim kamaşıyor ve nasıl oluyorsa o kadar çocuğun içinde o ışık bana yaklaşıp, beni öpüyor. Sonra ne mi oluyor yıllarca onu gördüğüm her an o büyülü sahneye ve o güzel kokulu öpücüğe ışınlanıyorum. Herkes Ajda Pekkan izleyip, dinlerken ben hayaller aleminde kalbim pır pır …  

Masterchef Burcu’nun açıklamalarının devamı için Burcu Önal Instagram hesabını ziyaret edebilirsiniz. 

Masterchef programının ilerleyen bölümlerinde ise Burcu, Ajda Pekkan ile ilgili olarak şu anısını paylaşmıştır: 

”Ben dünü dünde bıraktım şefim. Bir dönem aynı evde kaldığım Ajda Pekkan bana bu konuda bir ders vermişti. Yemek bilgisi çok iyidir Ajda Hanım’ın sürekli tatlı tatlı didişirdik. Yine öyle bir günün ertesi sabahında kahvaltıda endişeliydim. 

Ajda Hanım da tam aksine bana çok iyi davrandı. Ben Ajda Hanım’a tartışmamızdan ötürü kötü davranacağını düşündüğümü söylediğimse ise ‘Burcu’cum ben dünü düşünsem bugün Ajda Pekkan olmazdım’ dedi. Bu da benim için ders oldu.” 

Instagram’da sık sık paylaşım yapan Masterchef Burcu Instagram hesabına buradan erişim sağlayabilirsiniz.

Masterchef Burcu kimin kızı? yazımız gibi ünlü isimlere dair merak ettiklerinizi öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Doğal ve Toksinlerden Arındırıcı İçecek Tarifleri

Alerjiye Eğilimli Ciltler İçin Hassas Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?