MEGASARAY, ROQU İLE İŞBİRLİĞİ YAPTI

MEGASARAY, ROQU İLE İŞBİRLİĞİ YAPTI

Turizm sektöründe yenilikçi çözümleriyle tanınan ve yeşil otel politikalarıyla öne çıkan Megasaray Otelleri, sürdürülebilirlik adına önemli bir adım daha attı. Megasaray, Türkiye’nin öncü yerli mikromobilite araç üreticisi ROQU ile işbirliği yaparak, Belek, Konyaaltı ve Side’deki tesislerinde misafirlerine özel elektrikli scooter hizmeti sunmaya başladı.

Megasaray Otelleri, bu yeni hizmetiyle konaklama deneyimini zenginleştirirken, misafirlerine tesis içinde ve arasında pratik ve çevre dostu bir ulaşım alternatifi sağlıyor. Misafirler, sağlanan elektrikli scooter’lar sayesinde hem tesis içerisinde hem de alışveriş ve çevre gezilerini daha verimli ve keyifli bir şekilde gerçekleştirebiliyor.

Tatil deneyimini sürdürülebilir çözümlerle harmanlamayı hedefleyen Megasaray Otelleri, bu girişimle doğal kaynakların korunmasına katkıda bulunuyor. Su, enerji ve diğer kaynakların sorumlu bir şekilde kullanılması politikasıyla öne çıkan Megasaray, elektrikli scooter hizmetiyle karbon ayak izini önemli ölçüde düşürmeyi amaçlıyor.

Megasaray Otelleri Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Şahin, “Sürdürülebilir turizm uygulamalarını her alanda entegre etmeye özen gösteriyoruz. ROQU ile yaptığımız bu iş birliği, misafirlerimizin tatil deneyimlerini yükseltirken, çevreye olan duyarlılığımızı da pekiştiriyor. Elektrikli scooter kullanımı, tesislerimizdeki ulaşımı pratik, hızlı ve çevre dostu hale getiriyor.” dedi.

ROQU Mobility’nin CEO’su Buğra Çil ise, “Megasaray Otelleri ile ortaklığımız, sürdürülebilir turizm vizyonumuzu destekleyen stratejik ve değerli bir adım. Ürettiğimiz dayanıklı ve çevreci araçlarla, otel içi ulaşımda sürdürülebilir bir alternatif sunmaktan gurur duyuyoruz.” şeklinde konuştu.

Megasaray, sektördeki yenilikçi ve öncü rolünü pekiştirmeyi sürdürürken, misafirlerine sunduğu hizmetlerle en iyi tatil deneyimini garanti altına almayı hedefliyor. ROQU, turizm ve eğlence sektörüne sunduğu mikromobilite çözümleriyle, otellerin konforlu ve çevre dostu ulaşım ihtiyaçlarını karşılayarak sektörde fark yaratıyor.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
KARBON SALINIMINI %10 AZALTACAK

KARBON SALINIMINI %10 AZALTACAK

'İSTANBUL'DA TURİST OLMAZ İSE, TÜRKİYE'DE DE OLMAZ!'

‘İSTANBUL’DA TURİST OLMAZ İSE, TÜRKİYE’DE DE OLMAZ!’