Muratpaşa’ya yeni sponsor

Gelecek sezon Misli.com Sultanlar Ligi’nde Antalya’yı temsil edecek olan Muratpaşa Belediyesi Sigorta Shop oyuncularının sağlığı Medical Park Antalya Hastanesi Kompleksi’ne emanet edildi. Erdal İnönü Parkı içerisinde gerçekleştirilen törene Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Medical Park Hastaneler Grubu Bölge Koordinatörü Sebahattin Tanas, Medical Park Antalya Hastanesi Genel Müdürü Uğur Kirez,   Muratpaşa Belediyesi Sigorta Shop Başkanı Aydın Kaya, takımın antrenör, oyuncuları ve davetliler katıldı. 

İmza töreni öncesinde konuşan Başkan Ümit Uysal Antalya’nın daha önce Sultanlar Ligi’nin bir parçası olmayışının büyük eksik olduğunu söyledi. Uysal, “Bu eksikliği gidermek için üç yıldır mücadele ediyoruz. Bu yıl Sigorta Shop kulübümüzde bir ortaklık metoduyla Antalya’mıza bunu yaşatacak olmamızdan Muratpaşa Belediyesi Sigorta Shop Kulübü’nün Sultanlar Ligi’nde mücadele edecek olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Önümüzdeki sezon Antalyamız bu müthiş ligin tüm sporcularını izleme fırsatı bulacak. Bu ligin saygın ve dişli bir ekibi olmak istiyoruz. Böyle bir mücadelede, böyle bir süreçte yol arkadaşlığı için, bu buluşmaya vesile olan Medical Park grubuna teşekkür ediyoruz. Onları hep yanımızda hissettik şu ana kadar. Sürekli destekçimiz oldular” dedi.

Kadınların mücadelesinin çok önemli olduğunu belirten Uysal, “Kadın voleybol milli takımımızın Avrupa şampiyonluğu muhteşem bir olay. Biz de Antalya’dan bu şölenin, bu müthiş serüvenin, bu müthiş coşkunun bir parçası olmaya çalışacağız” diye konuştu

Desteklerinden dolayı hastane yönetimine teşekkür eden Aydın Kaya ise “Kulübümüz ilk kurulduğu günden beri destek veren başkanımıza ve Medical Park’a buradan teşekkürlerimizi sunuyoruz. Ben voleyboldan elimi çekmek üzereyken, Ümit Bey ilk günden bu yana sporu ne kadar çok sevdiğini ve desteklediğini bana hissettirdi. Bizim kulübümüzü satın almak isteyen birçok belediye, kamu yöneticisi varken ne kadar çok istediğini, Antalya’ya bu takımı getirmek için Sultanlar Ligi’ni ne kadar istediğini bize gösterdi. Biz de birliktelik yapmak için bir araya geldik. Antalya’da geleceğe dönük, iddialı güzel bir iş ortaklığına başladık. Bu camiaya girdiğimizden beri de Medical Park’ın bize desteği oldu. Bu desteği devam ettirdikleri için de Medical Park yöneticilerine teşekkür etmek istiyorum” dedi.

Yapılan anlaşmanın kendileri için çok önemli olduğunu söyleyen Sebahattin Tanas, “Bugün burada güzel bir anlaşma için toplandık. Sayın başkanıma şehrimize Sultanlar Ligi’nde mücadele edecek bir takım kazandırdığı için teşekkürlerimi, şükranlarımı sunmak istiyorum. Geçen yıl da takımın sponsoruyduk. Sultanlar Ligi’nin de ayrı bir havası olacak bizim için. Medical Park olarak her zaman spora desteğimiz olacak. Bizim de çok gurur duyduğumuz bir alan. Umuyorum ki çok güzel başarılar yaşatacak” diye konuştu.

Konuşmaların ardından törende atılan imza ile oyuncuların sağlığı Medical Park Antalya Hastane Kompleksi’ne emanet edildi. Diğer yandan Ümit Uysal ve Kulüp Başkanı Aydın Kaya, hastane yöneticilerine kulübün formasını hediye etti. 

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

İzmir’den Antalya’ya gelen şampiyonluk

112’yi bezdiren sorular

112’yi bezdiren sorular