Önder Paksoy kimdir?

Önder Paksoy kimdir?

Gerçek adı: Önder Paksoy
Doğum tarihi:  1988
Doğum yeri: Gaziantep
Boy: Bilinmiyor
Kilo: Bilinmiyor
Burcu: Koç
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Evli
Meslek:  Uzman Odyolog, Müzisyen
İnstagram hesabı için tıklayın

Önder Paksoy nereli? Kaç yaşında?

Önder Paksoy kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Önder Paksoy şarkıları, müzik kariyeri? Uzman Odyolog Önder Paksoy kim? Hakkında merak edilenler kısaca hayatı ve biyografi bilgileri kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Önder Paksoy hayatı ve biyografisi

Önder Paksoy Türk Uzman Odyolog, ses ve işitme uzmanı, söz yazarı ve aynı zamanda bestekardır. Türkiye’de ses ve işitme alanında yenilikçi çalışmaları ve müzik çalışmaları ile tanınmaktadır.

Önder Paksoy 1988 yılında Gaziantep’te dünyaya geldi. Babası Hataylı ve annesi aslen Gaziantepli’dir. Pakses İşitme Merkezleri sahibi olan Uzman Odyolog Önder Paksoy’un İstanbul’da Aksaray’da, Esenler’de, Bahçelievler’de ve Zeytinburnu’nda şubeleri bulunmaktadır. İstanbul’da işitme cihazları hakkında düzenlediği seminerleri ile işitme alanında yenilikçi bir bakış açısı sunan Önder Paksoy ses ve işitme cihazları alanında çalışmaları ile değil aynı zamanda profesyonel olarak müzik çalışmaları ile de oldukça popüler.  Gerçek mesleği kulak bilimci olan Önder Paksoy, mesleğini icra etmenin yanında müzikle uğraşmaktan da geri kalmamaktadır.

 2019 yılında “Kaçamak” isimli ilk müzik çalışması ile öne çıkan Önder Paksoy, bu başarısını yeni besleri ile taçlandırmaya devam ediyor. Önder Paksoy’un ikinci teklisi “İhtiyar” müzikseverlerle buluştu. “Yeni müzik çalışması ve şarkısı ile ilgili sloganını dile getiren genç müzisyen, “Birine gönül verip onunla yaşlanmak istiyorsanız, siz ve aşk’ınız İHTİYAR kalsın.” dedi. “

Uzman Odyolog Önder Paksoy evli olup Ali isminde bir oğlu bulunmaktadır. “İhtiyar” şarkısına video klibi ile aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Ala Tokel Karantina Günlükleri 2. Gün Videosu yayınladı

Saim Güveloğlu kimdir?

Saim Güveloğlu kimdir?