PEGAS, KÜLTÜR TURLARI PROGRAMINA ‘KAŞ’I DA ALDI

PEGAS, KÜLTÜR TURLARI PROGRAMINA ‘KAŞ’I DA ALDI

Turlara İlgi büyük olurken, bu geziler ile ziyaretçiler bölgenin doğal güzelliklerini, tarihi yerlerini ve kültürel mirasını da yerinde keşfetme şansı buluyor. 

Kaş, ziyaretçilerine eşsiz ve unutulmaz bir deneyim sunuyor!

PEGAS Operasyon Müdürü Yeliz Bilgin Ezici yaptığı açıklamasında, “Antalya’nın göz alıcı bir ilçesi olan Kaş, çarpıcı doğal güzellikleri, zengin tarihi ve canlı kültürüyle yerli turistlerin uzun zamandır gözdesi. Bozulmamış plajları, berrak suları ve antik kalıntılarıyla Kaş, ziyaretçilerine eşsiz ve unutulmaz bir deneyim sunuyor. Bununla birlikte, bize göre ilçenin özellikle Rusya’dan olmak üzere, uluslararası turist çekme potansiyeli büyük ölçüde kullanılmamıştır. Ancak PEGAS olarak ülkenin doğal ve tarihi güzellerini tanıtmak amacıyla özellikle pandemi etkisindeki dönemde ağırlık verdiğiniz butik kültürel turlarımıza Kaş bölgesini de ekledik.”dedi.

Kaş, günübirlik gezilerle kolayca ulaşılabilecek çok sayıda cazibe merkezi ile çevrilidir!

Kaş’ın stratejik konumuyla turistlere çok çeşitli cazibe merkezlerini ve aktiviteleri deneyimlemeleri için eşsiz bir fırsat sunduğunu da ifade eden Ezici, ” Kaş’ın coğrafi konumu başlangıçta diğer turistik bölgelerle birleştirilmesi zor görünse de, iyi tasarlanmış turlar ve konaklama seçenekleriyle eşleştirildiğinde ilçenin potansiyeli artmaktadır.Konumuna rağmen Kaş, günübirlik gezilerle kolayca ulaşılabilecek çok sayıda cazibe merkezi ile çevrilidir. Bu geziler ziyaretçilere bölgenin doğal harikalarını, tarihi yerlerini ve kültürel mirasını keşfetme şansı sunuyor.  Turlarımızda, antik Likya kenti Antiphellos’un görkemli kalıntılarını keşfeden misafirlerimiz, Kaputaş Plajı’nın eşsiz güzelliğine de şahitlik ediyorlar.”dedi.

Kaş, sahip olduğu doğal güzelliklerle de işimizi çok kolaylaştırıyor!

PEGAS Operasyon müdürü Yeliz Bilgin Ezici, Kaş’ın, bu güçlü yönlerine odaklanarak, özel tur ve konaklama paketleri oluşturarak, Rus turistler için daha da cazip bir destinasyon haline getireceklerini de ifade ederek, “PEGAS olarak diğer tur şirketlerine göre avantajımız, yeniliklere açık olmamız ve operasyonel esnekliğimiz. Bu arada Kaş, sahip olduğu doğal güzellikleri ile de işimizi çok kolaylaştırıyor.”diye konuştu.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
'ADO Üreten Eller Atölyesi' törenle açıldı

‘ADO Üreten Eller Atölyesi’ törenle açıldı

KÜRESEL ISINMAYI DERT EDİNEN OTEL!

KÜRESEL ISINMAYI DERT EDİNEN OTEL!